piątek, 3 marca 2017

Zderzenie w Lipowej...

Dzisiaj 
(3 marca 2017r.),
o godz. 8.20 na skrzyżowaniu, w samym centrum Lipowej doszło do kolejnego wypadku. (Przypomnijmy,  pięć dni temu w tym samym miejscu zderzyły się Ford Ka z VW Golfem TUTAJ). 

Tym razem, kierujący samochodem osobowym Volvo jadąc od strony Ostrego, nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu w stronę Bielska, kierowcy VW Golf. W wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Kierowca golfa został odwieziony do żywieckiego szpitala przez zespół ratownictwa medycznego.Na miejscu pojawiła się policja z Łodygowic oraz z Wydziału Ruchu Drogowego z Żywca. 

Przez 3,5 godziny na skrzyżowaniu pracowali strażacy z OSP Lipowa. Działania jednostki polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zorganizowaniu ruchu wahadłowego oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych, które wyciekły z pojazdów. 

Na miejscu zdarzenia pojawiła się także JRG Żywiec.

Apelujemy o rozwagę i ostrożność!

ŹRÓDŁO:
info: OSP Lipowa
zdj. Adam Konior
DZIĘKUJEMY!!!

3 komentarze:

  1. BO warszawka tak jeZdzi w naszej gminie ostatno stałam na przystanku ,na skrzyZowaniu od Pietrzykowic wyjechał z piskiem opon przy gminie mial juZ 90 km/g albo i więcej zgroza uwaZajcie mieszkaNcy na pasach obok Urzędu Gminy

    OdpowiedzUsuń
  2. W tym miejscu ciągle są wypadki. Nie wiem co się musi stać żeby tam zrobiono coś aby było bezpieczniej. Światła, próg zwalniający, rondo, coś trzeba tam zrobić!

    OdpowiedzUsuń
  3. trzeba patrzeć na znaki

    OdpowiedzUsuń

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)