Strony

wtorek, 12 grudnia 2017

Zapraszamy na Kiermasze Świąteczne...Święta tuż, tuż... Szaleństwo zakupowe w pełni... Szukamy prezentów, ale i nie tylko... Pragniemy aby nasze domy nabrały świątecznego klimatu, a co za tym idzie wypatrujemy wszelakich ozdób bożonarodzeniowych.


I tutaj przychodzimy z pomocą... Mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia. Połączenie przyjemnego z pożytecznym...  Bo nie tylko zaopatrzycie się w piękne dekoracje, ale i wspomożecie szkoły :)

Otóż w placówkach na terenie naszej gminy 
odbywają się Kiermasze Świąteczne.


Znajdziecie na nich ręcznie robione stroiki, kartki a nawet wypieki. Wszystko wykonane przez uczniów, nauczycieli i rodziców. Dodatkowo dochody przeznaczone zostaną na cele charytatywne lub potrzeby szkół.


Pierwszy kiermasz za nami ... W Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Słotwinie odbył się w dniach 6-8 grudnia. Było pięknie, kolorowo i smacznie. Dochód z kiermaszu przeznaczony zostanie na cele szkoły.
W pozostałych szkołach wszystko przed nami... I tak...  już w najbliższy w czwartek i piątek, 14-15 grudnia  od godz. 8.00 do 15.30 zapraszamy do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Twardorzeczce.
W holu szkoły wystawione zostaną stoiska świąteczne, a dochód przeznaczony zostanie na cele charytatywne dla niepełnosprawnego ucznia szkoły.Również w czwartek, 14 grudnia w Szkole Podstawowej w Lipowej zorganizowany zostanie kiermasz świąteczny. Zapraszamy na salę gimnastyczną od godz. 15.30 do 18.00.
W trakcie (o godz. 16.00) odbędzie się przedstawienie jasełkowe. 

W pozostałych dniach, tj. od 15 do 22 grudnia akcesoria świąteczne będzie można nabyć w holu szkoły.
Dochód przeznaczony zostanie na zorganizowanie Dnia Dziecka.


Z kolei w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Siennej kiermasz zaplanowano na sobotę, 16 grudnia w godzinach 10:00 do 14:00 w holu szkoły. Dochód przeznaczymy zostanie na modernizację placu zabaw :-)


Natomiast w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Leśnej kiermasz odbędzie się w czwartek, 21 grudnia tuż po przedstawieniu jasełkowym. Dochód przekazany zostanie na cele szkoły. 


DYREKCJE SZKÓŁ, GRONA PEDAGOGICZNE oraz UCZNIOWIE 
SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ!ŹRÓDŁO:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)