niedziela, 22 maja 2016

Zabawy na świeżym powietrzu zwyciężyły !


Wczoraj 21 maja 2016r.
w Przystanku Brzozowa w Lipowej  odbył się konkurs plastyczny pod hasłem „Ćwiczę rękę – rozwijam mowę”.
 Konkurs zorganizowany przez Fundację Logopedyczną „Powiem więcej” w ramach działania Logopedyczne „więcej” na start – stymulacja rozwoju dziecka w wieku niemowlęcym i przedszkolnym – został współfinansowany ze środków Urzędu Gminy Lipowa. 

 
Spotkanie było okazją do wspólnego spędzenia wolnego czasu z rówieśnikami oraz z Mamą i z Tatą. Przedszkolaki i ich Rodzice, wykonywali różnymi technikami plastycznymi, prace na temat „Moja ulubiona zabawa”. 


Zabawy dawniej i dziś różnią się od siebie. Na rysunkach dzieci, nie zobaczymy już skakania w gumę, zabawy  w chowanego czy gry w klasy. 
Ważne jednak jest to, że przedstawione przez Przedszkolaki  zabawy odbywają się na świeżym powietrzu!Fundacja Logopedyczna „Powiem więcej” powstała w październiku 2015r. Jej głównym celem jest pomoc dzieciom, młodzieży i osobom dorosłym z zaburzeniami komunikacji językowej.

ŹRÓDŁO:
Fundacja Logopedyczna "Powiem Więcej" 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)