czwartek, 27 czerwca 2013

Zapraszamy na XIV Dni Gminy Lipowa

 XIV  Dni Gminy Lipowa rozpoczną się już jutro w kościele w Lipowej. Zapraszamy wszystkich na godzinę 18.00, gdzie odbędzie się koncert organowy w wykonaniu absolwentów Akademii  Muzycznej w Krakowie.

W sobotę od 11.00 na stadionie LKS Leśna cztery drużyny piłkarskie będą walczyć o Puchar Wójta Gminy Lipowa. 

O godzinie 15.00 na placu w Centrum Lipowej odbędzie się oficjalne otwarcie imprezy. Wystąpią uczniowie z naszej gminy oraz zespoły prezentujące różne style muzyczne. Z pewnością świetnie będziemy się  bawić przy największych przebojach polskich jak i zagranicznych wykonawców.  Nie zabraknie też hitów Polskiego Rocka lat 80-tych lub dla odmiany Disco Polo - najbardziej znanych formacji czy też głośnych przebojów muzyki cygańskiej. Jak zapewniają zespoły, powodów do narzekań nie powinni mieć też miłośnicy piosenki biesiadnej.
W sobotnie popołudnie zapraszamy również do zwiedzenia  Izby Regionalnej i degustacji potraw regionalnych przygotowanych przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich.  Będziemy również świadkami pokazów jednostki strzeleckiej a także nowej floty OSP  z Lipowej, Ostrego i Siennej. 

Kolejny dzień zaspokoi wielbicieli muzyki góralskiej oraz  tańców regionalnych. 
 W niedzielne popołudnie przewidziano  również pokaz umiejętności pożarniczych i wojskowych.

 Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji dla najmłodszych między innymi wesołe miasteczko oraz przejażdżkę Ciuchcią Beskidzką.

Podczas  wieczornej dyskoteki pod gołym niebem będziemy świadkami  pokazu fajerwerków :))

Kochani,  nie planujcie nic innego na ten weekend! 
Wasze miejsce jest tutaj !
Pogoda zamówiona :))
Serdecznie zapraszamy :))

Do zobaczenia :))


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)