niedziela, 8 czerwca 2014

Festyn z okazji Dnia Dziecka w Ostrem ...

7 czerwca, sobota ... przepiękna, słoneczna pogoda,  idealna na spędzenie czasu na świeżym powietrzu. A jeśli do tego organizowany jest festyn z okazji Dnia Dziecka, to czy może być lepiej ??? 


Otóż może ! Jeśli tylko na festyn możemy iść bez portfela .... bo wszystko jest DARMOWE :) 

I tak właśnie było w Ostrem :)   W sobotnie popołudnie Ochotnicza Straż Pożarna i Rada Sołecka wspólnie przygotowali  nie lada gratkę dla swoich milusińskich. 

Festyn zorganizowany z myślą o dzieciach, rozpoczął się o godzinie 14.00 na boisku szkolnym i od samego początku obfitował w moc niespodzianek i nagród.  Bawili się wszyscy świetnie ... i te najmłodsze brzdące, poprzez przedszkolaki, jak i najstarsze, można powiedzieć już nie dzieci, a młodzież ...
 

Na festynie było wszystko co dzieci uwielbiają ... dmuchana zjeżdżalnia, trampolina i basen z piłeczkami ...
Dla trochę starszych, rozgrywki w hokeja, a także podbijanie "karty sprawnościowej". Nie ukrywamy, to świetny pomysł na rozruszanie młodzieży.... Tutaj furorę zrobiła wspinaczka po rurze ...dość trudna konkurencja, a jednak wszyscy dawali sobie świetnie radę ...  

 Podczas festynu zorganizowane były liczne konkursy i zawody, w których brały udział całe rodziny ...


Dzieci podczas festynu obdarowane zostały mnóstwem upominków ... 
Miłośnicy czerwonych samochodów mogli również spełnić swoje marzenia ... czekały pojazdy z OSP Ostre ... można było usiąść, włączyć syrenę i poczuć się jak prawdziwy, dzielny strażak :)Organizatorzy zadbali również o smaczne stoiska, tutaj każdy mógł wybierać na co miał tylko ochotę ... były kiełbaski z ogniska, pyszne ciasta, krojone arbuzy, słodycze, lody i napoje ... 

Niejednokrotnie zdarza się tak, że z powodów finansowych rodzice nie wychodzą z dziećmi na takie imprezy ... Nie ma co ukrywać, wypad z dzieckiem na festyn to spory wydatek ...  a to zjeżdżalnia, a to kule wodne, wata cukrowa, popcorn ... niestety, choć to świetne atrakcje, to jednak wszystko kosztuje i to nie mało, a jeśli rodzina ma więcej niż jedno dziecko, to śmiało można powiedzieć, wydadzą "majątek".  Podczas sobotniego festynu w Ostrem nikt nie musiał się ograniczać z wydatkami ... po prostu jedzenie i wszystkie atrakcje były darmowe. To z pewnością miało duży wpływ na frekwencję. A wierzcie nam, dzieciaków była cała masa ... nie tylko z Ostrego!

Brawo dla organizatorów, którzy zadbali o to aby grubość portfela rodziców nie miała wpływu na to czy dzieci przyjdą na festyn z okazji ich święta i  z ilu atrakcji będą mogli skorzystać ... :)


WIĘCEJ ZDJĘĆ Z FESTYNU1 komentarz:

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)