poniedziałek, 13 marca 2017

"Rozwijamy Talenty" w gminie Lipowa...Gmina Lipowa rozpoczyna akcję „Rozwijamy Talenty”, która odbywać się będzie pod patronatem wójta Jana Góry. 
W ramach tej akcji co miesiąc 
w Lipowej odbywać się będą BEZPŁATNE warsztaty dla dzieci i młodzieży.


Już w najbliższy czwartek, 16 marca  o godz. 17.00 odbędą się pierwsze warsztaty, zatytułowane „Kreacja bohatera fikcyjnego”. 

Na zajęciach, uczestnicy dowiedzą się m.in: jak stworzyć i narysować postać do komiksu lub filmu animowanego? Jak powstali i dlaczego podbili cały świat: Garfield, Smurfy, Spongebob, Superman i wielu innych? Kto to jest "antybohater"? Jak ich stworzyć i jak w najprostszy sposób narysować? 

 Warsztaty poprowadzi wielokrotnie nagradzany za swoje komiksy i ilustracje Szymon Teluk - od 20 lat aktywny malarz, rysownik, ilustrator. Wykładowca Ośrodka Postaw Twórczych we Wrocławiu i Uniwersytetu Zielonogórskiego gdzie prowadzi zajęcia z rysunku, malarstwa, komiksu i ilustracji. Jako twórca posługuje się głównie piórkiem i kolorem nakładanym w programie graficznym. Tworzy także w technice olejnej. Od lat rysuje karykatury oraz tworzy wizualizacje i concept-arty na potrzeby gier, eventów oraz reklamy. Uczestnik kilkudziesięciu wystaw indywidualnych i zbiorowych. Nagradzany kilkukrotnie w konkursach na komiks i ilustrację. Współtworzył m.in. znaną postać Kapitana Niepalnego. 


ZAPISY

Zapisy na warsztaty trwają! 
Wystarczy zgłosić chęć udziału
pisząc na e-maila: s.wrobel@lipowa.pl
lub udając się do 
Gminnej Biblioteki Publicznej w Lipowej.

Przypominamy, pierwsze warsztaty już w ten czwartek, 
16 marca o godz. 17.00!

Serdecznie zapraszamy! 


ŹRÓDŁO:

UG Lipowa, you tube


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)