środa, 16 maja 2018

Dzień Seniora w Leśnej...

We wtorek, 24 kwietnia 2018r. w Leśnej już po raz trzeci zorganizowany został Dzień Seniora. Sala w budynku OSP Leśna już od progu witała gości pięknie nakrytymi stołami i świeżymi kwiatami. - Chciałbym powitać wszystkich na kolejnym naszym Spotkaniu Seniorów wsi Leśna. Spotykamy się już trzeci raz i tym bardziej cieszy mnie Wasza obecność, bo to znaczy, że dobrze się razem czujemy i bawimy - rozpoczął sołtys Leśnej Jan Kuźlik.
Następnie ks. Piotr Sadkiewicz -  proboszcz Parafii św. Michała Archanioła  wspólnie z seniorami odmówił modlitwę.Głos zabrał także obecny na spotkaniu wójt gminy Lipowa Jan Góra, który przywitał wszystkich przybyłych.

Tradycyjnie dla seniorów przygotowana została filmowa niespodzianka.Podczas spotkania powitano i wręczono kwiaty specjalnemu gościowi. - Jak wiecie nasza parafia tworzona od lat 30 XX wieku miała kilku duszpasterzy, którzy byli delegowani z parafii Radziechów, ale pierwszym proboszczem parafii św. Michała Archanioła w Leśnej był od 1974r. ks Zbigniew Szychowski, który pełnił tę funkcję do 2003r. czyli prawie 30 lat. - mówił sołtys Leśnej - Dziś mamy zaszczyt gościć ks. Szychowskiego wśród nas, dziękujemy że chciał ksiądz z nami dziś się spotkać. 


Co roku panie z Koła Gospodyń Wiejskich  dbają o pyszny poczęstunek dla seniorów... Tym razem przygotowały wyśmienity gulasz,  a na deser smaczne ciasto oraz kawę, herbatę i zimne napoje. 


Nie zabrakło muzycznej oprawy, o którą zadbał dobrze Wam znany Regionalny Zespół Pieśni i Tańca "Lipowianie".Za swój występ otrzymali zasłużone gromkie brawa.

Czas wypełniony muzyką, śpiewem i rozmowami minął niepostrzeżenie...
Kolejne spotkanie w przyszły roku, na które już dziś gorąco zapraszamy. 


A tymczasem zapraszamy Was serdecznie do naszej galerii KLIKNIJ TUTAJ


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)