czwartek, 17 maja 2018

Zapraszamy na Charytatywny Mecz ze "Złotkami"...


Już w najbliższą sobotę, 19 maja
o godz. 18.00 
na hali sportowej Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Twardorzeczce odbędzie się CHARYTATYWNY MECZ PIŁKI SIATKOWEJ.
 Ten wyjątkowy mecz organizowany przez gminę Lipowa wspólnie z Fundacją Ludzki Gest Jakuba Błaszczykowskiego odbędzie się już po raz drugi. 

Z całą pewnością pamiętacie zeszłoroczne spotkanie (tutaj), w którym udział wziął sam Jakub Błaszczykowski. Towarzyszyli mu Przyjaciele, którzy wspólnie zagrali dla Przemka Gawlińskiego z Lipowej oraz  Daniela Rosiaka z Lipowej i Adrianny Rubys z Ostrego. W tegorocznym wydarzeniu udział wezmą polskie mistrzynie Europy w siatkówce oraz liczne gwiazdy sportu i estrady!
W meczu siatkówki zagrają m.in. Magdalena Śliwa (359-krotna reprezentantka Polski, najlepsza rozgrywająca mistrzostw Europy 2003r) i Katarzyna Skowrońska- Dolata (poza sukcesami z reprezentacją, jest również medalistką siatkarskiej Ligi Mistrzów, zdobyła Klubowe Mistrzostwo Świata, Puchar Włoch Mistrzostwo Turcji, Polski i Włoch). 

Poza nimi na parkiecie zobaczymy również inne „Złotka”:  Izabelę Bełcik, Milenę Rosner, Sylwię Pycie, Aleksandrę Jagiełło, Dominikę Leśniewicz, Annę Podolec, Joannę Mirek czy Małgorzatę Niemczyk. 

Pojawią się także m.in. Mariusz Kałamaga i Bartek Gajda ze znanego kabaretu Łowcy.B oraz Piotr Gruszka (Mistrz Europy 2009, srebrny medalista mistrzostw świata 2006, trzykrotny uczestnik igrzysk olimpijskich Atlanta 1996, Ateny 2004 i Pekin 2008)

Ekipa Fundacji Jakuba Błaszczykowskiego, będzie oczywiście wspierana przez koło wolontariatu ze szkoły w Twardorzeczce.

A to wszystko w szczytnym celu! 

Zuzanna BÅ‚achut www
fot. z Fundacji Iskierka
WIĘCEJ o Zuzi przeczytacie na stronie
Fundacji Iskierka TUTAJ


Zawodnicy rozegrają mecz siatkówki, wspierając w ten sposób charytatywną akcję Fundacji Jakuba Błaszczykowskiego na rzecz chorej 14-letniej Zuzanny Błachut, uczennicy Zespołu-Szkolno Przedszkolnego w Twardorzeczce. Zuzia od 2012 roku zmaga się z chorobą hematologiczną – ciężką postacią anemii aplastycznej. 

Wstęp na sobotnie wydarzenie jest BEZPŁATNY.

Podkreślamy jednak, że mecz ma charakter CHARYTATYWNY!

Przez cały czas trwania imprezy będą zbierane WOLNE DATKI na leczenie Zuzi. 

Pamiętajcie liczy się każda złotówka!

Odbędzie się także LICYTACJA KOSZULEK REPREZENTACJI  z podpisami. 

Ale to nie wszystko... Podobnie jak w zeszłym roku, do wejściówek dołączone będą kupony, które w trakcie wydarzenia wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych gadżetów.


Po wejściówki zapraszamy w dniu imprezy od godz. 17.00.  Bilety rozdawane będą przed wejściem do budynku sali sportowej w Twardorzeczce.

Liczba miejsc ograniczona!Imprezę poprowadzi dobrze Wam znany Damian Majer z Radio Bielsko!

Wójt Gminy Lipowa Jan Góra
 z dziennikarzem Łukaszem Luszczakiem
- To wydarzenie łączy w sobie to, co najlepsze, czyli piękną sportową rywalizację w szczytnym celu. Dlatego cieszę się, że rok temu wszystko się powiodło i w tym roku po raz drugi możemy gościć w naszej gminie ekipę Fundacji Jakuba Błaszczykowskiego, a właściwie Braci Błaszczykowskich. - mówi Jan Góra Wójt Gminy Lipowa - W tym roku w naszej sali lśnić będą szczególnie nasze siatkarskie „Złotka”. Te wybitne reprezentantki Polski, dostarczały nam przez lata swojej gry niezapomnianych emocji! Tych pozytywnych emocji na pewno nie zabraknie już w sobotę, więc zapraszam do Gminy Lipowa!
Na imprezie, będzie można zdobyć autografy zawodników, nie zabraknie również niespodzianek dla drużyn!
 


Rok temu goście otrzymali drewniane zabawki, tzw. „klepoki” wykonane przez utytułowanych twórców ludowych Wiesławę i Mariana Łobozów. W tym roku zamiast piłkarskich wuwuzeli, na hali brzmieć będą…wiosenne, drewniane ptaszki - piszczałki, które zawodnicy otrzymają od organizatorów. 
Drewniane zabawki ponownie zostaną wykonane przez Państwa Łobozów.

Zatem widzimy się
19 maja o godz. 18.00 
w Zespole Szkolno-Przedszkolnym
 w Twardorzeczce! 

Powiadomcie rodzinę, znajomych, sąsiadów ...ZAPRASZAMY WSZYSTKICH SERDECZNIE!

Zdjęcie użytkownika Zespół Szkolno - Przedszkolny w Twardorzeczce.


ŹRÓDŁO:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)