piątek, 15 listopada 2013

"Worek Owsa dla Konia" czyli koncert dla podopiecznych fundacji z Lipowej.

W minioną niedzielę, 10 listopada 2013 r.  w bielskim Klubie Decade odbyła się pierwsza edycja imprezy charytatywnej "Worek Owsa dla Konia".

Koncert zorganizowała Fundacja Terra Spei z Lipowej,  o której już Wam TUTAJ pisaliśmy .


Niedzielna impreza to koncerty, pokazy taneczne i licytacje. Dla  najmłodszych dodatkowo przygotowano malowanie twarzy i konkursy z nagrodami. W trakcie imprezy Pani Prezes Fundacji  Dorota Ingman przybliżała wszystkim historię koni, które znalazły się pod jej opieką.  Niektóre z nich były tak wzruszające, że u niejednego zakręciła się łza w oku.Na scenie pojawili się znakomici goście. Na początku  nastrój  tajemniczości i refleksji  zaserwował zespół Fizyka Cyrulika. Panowie zaprezentowali ciekawą mieszankę coverową o charakterze liryczno- melancholijnym.  Następnie na scenie pojawiły się istne wulkany energii . Dzieciaki z zespołu No Name błyskawicznie  rozruszały widownie. Hiphopowy pokaz w wykonaniu młodych tancerzy zdecydowanie zasłużył na gromkie brawa.  
Z kolei nieziemski pokaz dancehallu mogliśmy obserwować  w wykonaniu młodych tancerek  z Izabelą Iskierką na czele. Dość odważny taniec był  kompozycją perfekcyjnego układu i świetnego zgrania  do dynamicznej muzyki. 


Gwiazdami wieczoru były dobrze znane wszystkim   uczestniczki 3. edycji programu X-Factor -  Aicha & Asteya. Dziewczyny zaprezentowały znane  zagraniczne covery oraz utwory z nadchodzącej płyty.  
O oprawę muzyczną zadbał producent i DJ Run For East.
A na koniec pamiątkowe fotki :)

WIĘCEJ ZDJĘĆ
KLIKNIJ

.


Jak wspominaliśmy, podczas imprezy odbyły  się liczne licytacje maskotek, obrazów, kalendarzy fundacyjnych oraz zdjęć z autografami gwiazd wieczoru.
Dochód z imprezy przeznaczony został na potrzeby koni fundacyjnych.
 Nie ukrywamy każda złotówka jest na wagę złota. Dlatego jeśli chcielibyście wesprzeć podopiecznych z Fundacji Terra Spei zapraszamy TUTAJ, gdzie poznacie wszelkie szczegóły.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)