sobota, 28 listopada 2015

W drodze na Skrzyczne ...


Mamy dla Was przepiękne fotki :) Oto dzisiejsze widoczki z naszego Skrzycznego  ...  Te zachwycające panoramy otrzymaliśmy od naszego stałego czytelnika Janusza. Dziękujemy ogromnie i przesyłamy moc pozdrowień prosto z Lipowej :) W drodze na Skrzyczne ... 


Ach ta bajkowa panorama :) 

I już na szczycie  ... oto dzisiejsze Skrzyczne :) 

I jeszcze jedna niesamowita fota! Tym razem od naszej czytelniczki Dominiki :)  Tak oto prezentowało się z Wielkiej Raczy nasze Skrzyczne ... fotka wykonana o wschodzie Słońca :) 
Po prostu coś pięknego :) Źródło:
fot. Janusz Sobkowski 
fot. Dominika Borgieł 

DZIĘKUJEMY BARDZO ZA PRZEPIĘKNE ZDJĘCIA !!!

2 komentarze:

  1. Piękne zdjęcia, zwłaszcza zachodzącego słońca. Inspiruje mnie to do wrzucenia w końcu zdjęć z weekendowych wypadów na Pilice, które w wakacje były dosłownie co tydzień :D

    OdpowiedzUsuń
  2. I jak mam siedzieć w domu , skoro moje i przyjaciół zdjęcia robią furorę na blogu Anetki ! No nie można , trzeba szukać nowych , ciekawych ujęć , a już za chwilę z nastaniem ostrej , srogiej zimy , tych ciekawostek pojawi się mnóstwo ! Dziękuję za publikację !!!

    OdpowiedzUsuń

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)