piątek, 4 grudnia 2015

Zapraszamy już jutro na spotkanie ze św. Mikołajem ...


Już za dwa dni,
6 grudnia ... dzień jakże wyczekiwany przez wszystkie dzieci, i te małe i te starsze ...  Wszak to Mikołajki  ... dzień niezwykle radosny, obfitujący w wymarzone prezenty, a  co za tym idzie, także i spotkania z Mikołajem ...


A okazja do takiego spotkania będzie już jutro, 5 grudnia ... :)

  Jak co roku do Leśnej zawita Święty ze swoją świtą  ...  Tak magicznej atmosfery nie ma nigdzie indziej ... Ale o tym mieszkańcy naszej gminy z całą pewnością dobrze wiedzą  ...

Korowód Świętego Mikołaja zorganizowany zostanie po raz dziewiętnasty.
 O godz. 16.30 powitamy uroczyście św. Mikołaja wraz z Jego Asystą.


Będą klimatyczne pochodnie i mnóstwo aniołów (pamiętajcie o strojach !) Diabełki z całą pewnością również się pojawią ... tylko uprzedzamy ...  tutaj  dobre anioły rządzą !!!
 Zatem co wybieracie ... strój aniołka czy diabełka ???
 Następnie na  parkingu przy kościele odbędzie się program radości i uśmiechu, który poprowadzi aktor Teatru Polskiego z Bielska-Białej, Rafał Sawicki.Ale to nie wszystkie atrakcje, jakie na Was jutro czekają  ... Szykujcie się  również na wystrzałowy pokaz sztucznych ogni!


O śniegu niestety możemy pomarzyć, ale  wierzcie nam... bez białego puchu również będziecie się  świetnie bawić ... Gwarantujemy, lepszego miejsca na mikołajkową zabawę nie znajdziecie  :)

Zatem przyjeżdżajcie całymi rodzinami do Leśnej.  W zeszłym roku, było nas prawie  dwa tysiące !!! A ilu widzów zgromadzi tegoroczna impreza??? Z całą pewnością Was o tym poinformujemy :)  Ale jedno jest pewne ... im nas więcej tym weselej, a św. Mikołaj czeka :)

Po zakończeniu uroczystości, św. Mikołaj uda się do domów parafian, aby wręczyć prezenty grzecznym dzieciom. Gość odwiedzi także dolną część Brzezin i Sośniny w Twardorzeczce !
UWAGA !!! Św. Mikołaj wraz z Asystą wejdzie do tych domów, przed którymi będą czekać gospodarze !

Drodzy Rodzice !
 Pamiętajcie o pomocy św. Mikołajowi w postaci przygotowania prezentów dla swoich pociech ;) 

Wizyta św. Mikołaja  jest BEZPŁATNA !!!

W czasie imprezy prosimy o stosowanie się do poleceń
policjantów i strażaków ! A tak było w poprzednich latach .... 

2014r. - KLIKNIJ

2013r. - KLIKNIJ

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!
Źródło:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)