niedziela, 1 lipca 2018

VII Rodzinny Festyn Sportowy ... RELACJA
W sobotę, 23 czerwca na stadionie LKS Skrzyczne Lipowa odbył się VII Rodzinny Festyn Sportowy.Każda edycja tego popularnego pikniku przyciąga sporo miłośników dobrej zabawy. Tak było i tym razem. Jak widać nawet kapryśna aura nie odstraszyła uczestników.


A pogoda tego dnia naprawdę nie rozpieszczała... 
Po słonecznych dniach, przez całą sobotę towarzyszył wszystkim deszcz, wiatr i dość niska, jak na czerwcowy dzień, temperatura. Na szczęście pojawiały się chwile z przebłyskami Słońca, które sprawiały, że od razu wracała ochota na zabawę...Festyn rozpoczął się o godz.10.00 serią piłkarskich spotkań. W turnieju "Dzikich Drużyn" udział wzięło aż 11 drużyn. Kibice z całą pewnością nie czuli się zawiedzeni, bowiem zawodnicy w strugach deszczu i błocie dawali z siebie wszystko. 

Pamiątkowe zdjęcia ...

I nagrodzenie najlepszych drużyn...


Odbyły się także rozgrywki najmłodszych piłkarzy, którzy równie mocno walczyli o każdą bramkę.  


Jako, że to festyn rodzinny, na pikniku nie mogło zabraknąć małych imprezowiczów. 


 Niestety część z zaplanowanych atrakcji dla najmłodszych, nie mogła się odbyć ze względu na zawirowania pogodowe, jednakże organizatorzy starali się zapewnić dzieciom dużo radości w ten sportowy dzień. 


Z całą pewnością dmuchana zjeżdżalnia pozwoliła milusińskim na rozładowanie energii. 

W przerwach opadów deszczu najmłodsi mieli okazję zmierzyć się w ciekawych konkurencjach.


Na najlepszych z najlepszych czekały dyplomy i nagrody. 


Piknik sportowy to nie tylko piłka nożna... Jak widać na załączonym obrazku to również turniej piłki siatkowej. 
Poniżej najlepsze zespoły w siatce...


Nie zabrakło budzącego wiele emocji konkursu rzutów karnych. Walka była zacięta.... Każdy chciał zdobyć tytuł króla strzelców.
Gratulujemy zwycięzcy celnych strzałów i cennej nagrody.

Tradycyjnie podczas festynu można było zakupić cegiełki, które brały udział w losowaniu wyjątkowo atrakcyjnych upominków. Całkowity dochód przeznaczony został na działalność LKS Skrzyczne Lipowa.


Na wszystkich zgłodniałych uczestników czekały przysmaki z grilla, ulubione frytki, słodycze i  napoje. Festyn sportowy słynie także z dwóch konkurencji, niezwykle lubianych i zapewniających wszystkim sporo śmiechu... To przeciąganie liny i rodzinne biegi w workach... Tym razem zawodnicy mieli utrudnione zadanie, bowiem na placu, gdzie odbywały się zawody, zrobiło się sporo błota... a przecież wiadomo, że utrzymać się na mokrej nawierzchni łatwym zadaniem nie jest... 


Nagrody dla mistrzowskich drużyn w skokach... 

Na zakończenie zabawa taneczna przy ulubionych hitach disco :)


To był fantastyczny dzień i nawet pogoda w kratkę nie była wstanie zepsuć sobotniego pikniku. 


Brawo dla organizatorów, którzy jak zawsze spisali się na medal.A WIĘCEJ ZDJĘĆ znajdziecie w naszej galerii TUTAJ


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)