wtorek, 10 lipca 2018

Zapraszamy na obchody 70-lecia LKS Sokół Słotwina...Serdecznie zapraszamy już w najbliższy weekend wszystkich sympatyków LKS Sokół Słowina  
na obchody
70-lecia Klubu.


Jubileusz rozpocznie się w sobotę, 14 lipca od uroczystej Mszy Świętej w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Słotwinie.

Następnie w sali OSP Słotwina odbędzie się oficjalne otwarcie obchodów. Na koniec sobotnich uroczystości zaplanowana jest zabawa taneczna, na którą zapraszamy wszystkich chętnych. 

Z kolei w niedzielę, 15 lipca świętowanie rozpocznie się już od godz. 13.00. Jak zapowiadają organizatorzy na boisku sportowym LKS Sokół szykują się atrakcje dla każdego. Przede wszystkim odbędą się mecze piłkarskie. Już dziś zachęcamy do głośnego kibicowania swoich drużyn. 


Jako, że tego dnia jest finał Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, zapraszamy do Strefy Kibica :)  Podczas wspólnego oglądania meczu na dużym ekranie gwarantujemy, emocji nie zabraknie... 
Niespodzianki czekają także dla najmłodszych.


A wieczorem zabawa taneczna pod gołym niebem. Zatem DO ZOBACZENIA! 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)