piątek, 29 maja 2015

Plac w centrum Lipowej GOTOWY !

Dokładnie 12 maja poinformowaliśmy Was
 o rozpoczęciu prac związanych z przebudową placu w centrum Lipowej. Przez 2,5 tygodnia ekipa pracowała od rana do późnych godzin wieczornych ... bez względu czy świeciło słońce, czy padał deszcz. 
Sukcesywnie dodawaliśmy zdjęcia z kolejnych etapów budowy, dzięki czemu mogliście obejrzeć efekty pracy na bieżąco ... (TUTAJ)

 

A już dzisiaj spieszymy Wam donieść, że plac
w centrum Lipowej jest gotowy !  
Część placu została wybrukowana, posadzono też ozdobne krzewy i zamontowano ławeczki. 
Teraz możemy cieszyć oko nowym miejscem imprez i spotkań :)
A jak się Wam podoba ??? 
A pierwsza impreza już
w tą niedzielę ... Parafialny Festyn
w Lipowej (KLIKNIJ).
 Z tego względu pojawiła się scena. Na razie mobilna, jednak jak zapewnia Wójt Gminy Jan Góra,  już w przyszłym roku dobudowana zostanie stała.  


"Tak było" czyli wszystko o budowie nowego placu znajdziecie TUTAJ

Z kolei wszystkie zdjęcia z przebudowy czekają na Was jak zawsze,
 w naszej GALERII - TUTAJ.


8 komentarzy:

 1. Bardzo ładnie.Podoba się.Tylko jak tam wejść bo przechodziłem i nie widziałam wejścia na ten plac.Moze utwardzony chodnik od głównej ulicy.A tak w ciągu tygodnia to może by można tam kupić co produkują rolnicy- ser,mleko,warzywa itp..Super by było.

  OdpowiedzUsuń
 2. dziekujemy Panu Wójtowi i Radzie Gminy za plac jest piękny pozdrawiam mieszkanka gminy

  OdpowiedzUsuń
 3. Super nareszcie mamy plac w Centrum Lipowej. Gratulacje panie Wójcie, w tak krótkim czasie urzędowania udało się panu zrobić to, na co mieszkańcy czekali tyle lat. Podoba nam się i to bardzo!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda tego placu na imprezy bo jest ładny, musi Pan pomyśleć o innym miejscu ponieważ obawiam się, że po imprezie nie będzie już taki piękny. Mam na myśli te drzewka ozdobne, które fantastycznie wyglądają pośród tej kostki brukowej.

  OdpowiedzUsuń
 5. a gdzie są krytycy obecnego Wójta teraz nic nie piszecie szczęka wam opadla jak się chce to da się zrobic piękny plac gratulacje dla Pana Wójta

  OdpowiedzUsuń
 6. Byłam dzisiaj na festynie, plac wygląda pięknie, wreszcie jakoś w tej Lipowej wygląda! Brawo !

  OdpowiedzUsuń
 7. Plac fantastyczny. Jednej rzeczy mi jednak brakuje- drzew. Latem taki plac zamieni się wrozgrzaną patelnię. A gdyby posadzić tam drzewka, to za kilka lat byłby miły cień.

  OdpowiedzUsuń
 8. O co chodzi z tą krzywą ławeczka?

  OdpowiedzUsuń

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)