sobota, 4 czerwca 2016

Dzień Matki w Słotwinie ...W zeszłą niedzielę,
29 maja 2016r. w Słotwinie odbył się Dzień Matki, zorganizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich. 

Uroczystość rozpoczęła się o godz. 15.00 od procesji wokół kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa. Następnie odbyła się Msza Święta, której przewodniczył Proboszcz ks. Mieczysław Grabowski. 


Po Nabożeństwie mieszkańcy udali się do sali OSP Słotwina, gdzie czekała udekorowana sala, gotowa na przyjęcie gości. 


Wszystkich przybyłych powitały członkinie Koła Gospodyń Wiejskich:  pani Zofia Semik -przewodnicząca KGW oraz Jadwiga Magiera zastępca przewodniczącej KGW.


Następnie wystąpiły przedszkolaki ze Słotwiny.  Dzieciaczki recytowały wzruszające wierszyki, śpiewały piękne piosenki i dały niesamowity pokaz taneczny. Wszystko z myślą o mamach zgromadzonych na sali. 
Występ przedszkolaków wywołał entuzjazm, najmłodsi  byli głośno oklaskiwani przez widownię.


Kolejno z przejmującym, muzycznym repertuarem wystąpiła uzdolniona Patrycja Setla. Ale to nie koniec występów. Pora na muzyczny pokaz w wykonaniu członkiń Koła Gospodyń Wiejskich w Słotwinie.
 Panie zebrały zasłużone głośne brawa :)

Po występie głos zabrali wójt Gminy Lipowa Jan Góra oraz proboszcz parafii ks. Mieczysław Grabowski.
Na koniec gospodynie zaprosiły wszystkich na poczęstunek, a  mamom wręczyły piękne róże oraz ręcznie robione kartki z życzeniami.


Kiedy dorośli siedzieli przy stołach, wymieniając się wrażeniami, najmłodsi sami świetnie zorganizowali sobie czas. Jak widzicie,  dzieciom wiele nie potrzeba aby fantastycznie się bawić ...Więcej zdjęć z Dnia Matki znajdziecie w Galerii 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)