środa, 18 stycznia 2017

XII Festiwal Kolęd i Pastorałek ...


W niedzielę, 8 stycznia 2017r.  w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Słotwinie odbyła się XII edycja Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Jak zawsze było pięknie, radośnie i nastrojowo.
Tego dnia towarzyszył nam spory mróz (TU), dlatego tym bardziej wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy zdecydowali się przybyć do kościoła, zarówno dla uczestników, jak i publiczności. 

 O godzinie 15.00 proboszcz parafii ks. Mieczysław Grabowski przywitał zgromadzonych w świątyni... 
Następnie głos zabrała prowadząca niedzielny festiwal, niezastąpiona Dominika Konior.Oficjalnego otwarcia konkursu dokonały przedszkolaki ze Słotwiny.  Dziewczynki ubrane w śnieżnobiałe, anielskie kreacje, a chłopcy w góralskie stroje ... wszyscy prezentowali się przepięknie.  Swoim występem mali artyści wprowadzili radosną atmosferę wśród publiczności. 

Następnie pojawili się pierwsi konkursowicze. W najmłodszej grupie mogliśmy podziwiać występy solo, w duecie i kwartecie. Scena należała także do uczniów podstawówki. Tutaj zaprezentowali się soliści, duety oraz tria.Oczywiście w przeglądzie nie zabrakło niezawodnej rodziny Państwa Wronów i Traczów.


Przez cały czas uczestnikom przyglądali się sędziowie: Maria Binda-Sapeta (sołtys Słotwiny), Maria Wandzel (nauczycielka SP w Słotwinie) oraz Krzysztof Kliś (miłośnik i znawca muzyki). Kiedy jury obradowało, o publiczność zadbały pozakonkursowe ekipy.

Na początek Kolędnicy od Kaplicy, którzy jak zawsze przygotowali fantastyczny występ. Tym razem zespół powiększył się o trzech małych kolędników. 
 


 Następnie pojawiły się panie z Koła Gospodyń Wiejskich, które swoim występem oczarowały wszystkich... 

Pora na najbardziej wyczekiwany moment...  ogłoszenie wyników! Nagrodzeni zostali wszyscy! I o to własnie chodzi ... Tutaj nie ma przegranych... Przede wszystkim  liczy się dobra zabawa, której akurat było pod dostatkiem :) 
A po festiwalu uczestnicy zawitali z kolędą na plebanię ...  


I tak XII Festiwal Kolęd i Pastorałek dobiegł końca. 
 Mamy dla Was więcej zdjęć z tego rozśpiewanego popołudnia. 
Zerknijcie TUTAJ.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)