niedziela, 12 lutego 2017

Potwierdzenie tożsamości na FB...


W związku z potwierdzaniem tożsamości na Facebooku, które trwa już trzeci dzień (!), jesteśmy odcięci od naszego osobistego profilu, jak i od  fapage'u Lipowa i okolice TUTAJ. A co za tym idzie nie możemy nic publikować, ani odpowiadać Wam na wiadomości (Messenger też nie działa) :( Nie wiemy,  ile to jeszcze potrwa, dlatego w wszelkich sprawach prosimy kontaktujcie się z nami mailowo:

lipowaiokolice@gmail.com


Z góry dziękujemy i pozdrawiamy Was gorąco!


PS. Potwierdzenie tożsamości zażądał Facebook. Od razu przesłaliśmy mu dokument, ale jak widzicie to trwa ...  Mamy nadzieję, że sprawdzanie dokumentu tożsamości (notabene już po raz drugi) wkrótce się zakończy i będziemy z Wami na naszym fanpage'u. 


AKTUALIZACJA z dn. 13.02.2017r. godz. 13.30

Tożsamość została potwierdzona, a co za tym idzie dostęp do Facebooka przywrócony :) Zatem zapraszamy do kontaktu również przez fanpage'a.

I równocześnie prosimy o troszeczkę cierpliwości, bo aktualnie mamy zasypaną wiadomościami fejsbukową pocztę. Postaramy się, jak najszybciej odpowiedzieć na Wasze e - maile :)
Pozdrawiamy gorąco!ŹRÓDŁO:
logo FB- internet

1 komentarz:

  1. U mnie kilka godzin to trwało, może mają weekend?

    OdpowiedzUsuń

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)