czwartek, 12 lutego 2015

Najsłodszy dzień w roku...


Dzisiaj najsłodszy dzień w roku ...  TŁUSTY CZWARTEK :) Święto łasuchów i nie tylko... wszak dziś obowiązkowo KAŻDY musi zjeść choćby jednego pączusia... to nam zapewni szczęście i dobrobyt .. Zatem Kochani ... nie oszczędzamy się ... 

Od samego rana na pączki zaprasza Urząd Gminy w Lipowej, gdzie na hasło: "Najlepsza śliwka jest w Lipowej" (tu) rozdawane są pyszne pączki ze śliwką. 


Dlaczego ze śliwką? Bo to nasz lokalny produkt,  który promuje Stowarzyszenie Ziemi Lipowskiej.  O naszych śliwkach jest coraz głośniej ... Pisze o tym także  tvn24 KLIKNIJ.

 


Wszystkim życzymy słodkiego pałaszowania kalorii .. i bez obaw ... te dzisiejsze nie odkładają się w brzuszkach i bioderkach  ;) A jeśli szukacie przepisu na domowe pączusie (oczywiście mogą być także z pysznym śliwkowym nadzieniem)  i tradycyjne faworki zerknijcie do naszego zeszłorocznego posta  KLIKNIJ :) 
1 komentarz:

  1. Za mną 4 i szykuje się właśnie kolejny. Trzeba będzie spalić trzeba ;D

    OdpowiedzUsuń

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)