poniedziałek, 16 lutego 2015

Ostatni weekend ferii ...


Ostatni weekend rozpieszczał nas pogodą ... Jako, że to koniec ferii,  każdy chciał ten dzień wykorzystać najlepiej jak tylko umiał.  

W sobotnie przedpołudnie w malowniczo położonej Słotwinie, odbyła się V Parafiada Zimowa :) Już wkrótce szczegółowa relacja z mnóstwem zdjęć, a już teraz możemy Wam powiedzieć ... Parafiada była niezwykle udana ... jak zawsze każda impreza w Słotwinie :)

Słoneczna pogoda towarzyszyła nam przez cały dzień, a widoki wręcz zapierały dech w piersiach ...

Skrzyczne o każdej porze dnia i z każdej strony zachwyca ... Oto widoczek prosto z trasy ... z S 69 

Podobnie jak i Babia Góra ....  

I jeszcze panorama z Podlasu  ... tuż po zachodzie :) 


Niedziela, równie piękna i słoneczna :) Sanki, narty, wycieczki w góry, rodzinne spacery  ... w ten dzień chyba nikt nie siedział w domu ... 


Pomysłów na wypoczynek było wiele ... Oto kolejny z nich ... Kulig w Dolinie Zimnika ...

W Dolinie Zimnika wszystkie wiaty opanowane przez turystów... Zapachy roznosiły się  wkoło ... zatem i my nie wytrzymaliśmy ... Po powrocie ze spacerku ... otworzyliśmy sezon :) Och jak miło, po całym dniu szaleństw na śniegu,  rozgrzać się przy ognisku :)  Wszak nic nie smakuje lepiej, jak pieczona kiełbaska prosto  z ogniska w zimowy dzień  :)  


Więcej zdjęć znajdziecie w GALERII- KLIKNIJ 


3 komentarze:

  1. Jesteście niesamowici, was to wszędzie człowiek może spotkać! Ale z tą kiełbasą to przegieliście serio !!!!!!! Taką ochotę człowiekowi narobić!!!!! a ja w pracy siedzę do wieczora !!!!!!! :(

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczne te koniki Jak z bajki

    OdpowiedzUsuń
  3. Sobota i niedziela była piękna, spacerek jak najbardziej wskazany był

    OdpowiedzUsuń

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)