poniedziałek, 2 lutego 2015

Zimowa niedziela ....


Ferie zimowe oficjalnie uważamy za otwarte ! Dzieciaki szczęśliwe... to zrozumiałe :) A jeśli dodamy fakt, iż aura przygotowała piękny prezent w postaci  białego puchu, to już w ogóle powodów do radości przybywa. 


Wczorajsza niedziela
 (1 lutego) należała do tych, podczas których siedzenie w domu jest absolutnie wykluczone. Dlatego każdy, ten dzień próbował wykorzystać najlepiej jak tylko umiał. Najmłodsi szaleli na górce ... w ruch poszły sanki i jabłuszka ... 

Zdecydowanie deska robiła furorę ... ale nie ma się co dziwić...  snowboard to przecież jeden z ulubionych sportów młodego pokolenia ... :)

Sposobów na aktywny wypoczynek  nasi mieszkańcy mieli wiele :)
Oto jeden z nich ... 

A niektórzy, korzystając ze świetnej widoczności postanowili spędzić niedzielne popołudnie właśnie tak... 

Piękna pogoda, do tego zimowa sceneria ... coś pięknego :)

Wielu mieszkańców i turystów wybrało się na spacer do naszej ukochanej Doliny Zimnika. Tutaj jest zawsze malowniczo, niemniej w białej szacie to miejsce zyskuje wyjątkowo baśniowej oprawy ...To była urzekająca niedziela, a równocześnie piękne powitanie nowego miesiąca :)

Więcej zdjęć 
z niedzielnych szaleństw na śniegu
TUTAJ 


ŹRÓDŁO:
Dziękujemy za zdjęcia  Alicji Jasek oraz Stajni Bogota z Lipowej 


1 komentarz:

  1. Piękne zdjęcia! Fajnie że spadnął śnieg przynajmniej dzieici mają ferie z prawdxiewgo zdarzenia.

    OdpowiedzUsuń

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)