sobota, 27 stycznia 2018

Oferta zajęć ...

Drodzy Uczniowie! 

Nareszcie się doczekaliście! Przed Wami 14 dni laby, czyli wymarzone, niezwykle wyczekiwane i w pełni zasłużone FERIE ZIMOWE :) 

 Teraz możecie się wyspać, zrelaksować, odpocząć... Niestety, jak na razie białego puchu za oknem nie widać, zatem nici z śniegowych szaleństw...

Ale nie martwcie się... Na nudę na pewno nie będziecie narzekać, bowiem Wasi nauczyciele przygotowali dla Was sporo atrakcji. 

Oto specjalnie dla Was zestawienie propozycji 
na najbliższe dwa tygodnie... 
Znalezione obrazy dla zapytania sp lipowa lipowaiokolice


Szkoła Podstawowa w Lipowej zaprasza wszystkie dzieci na karate, zumbę, dyskoteki oraz zajęcia sportowo- rekreacyjne z trenerami. Dodatkowo, jeśli tylko warunki pozwolą odbędzie się wyjazd na narty.W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Słotwinie na dzieci czekają zajęcia taneczne, sportowe, ceramiczne oraz wyjazd do kina i nadleśnictwa.

Harmonogram zajęć Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Leśnej przedstawia się następująco. Tutaj dzieci będą mogły wziąć udział w zajęciach sportowych, warsztatach plastycznych a także w licznych zajęciach z języka angielskiego i matematyki. Dodatkowo odbędą się także wyjazdy do kina i parku trampolin. 

Znalezione obrazy dla zapytania zsp twardorzeczka

 Z kolei w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Twardorzeczce czekają na Was  zajęcia sportowe, teatralne, językowe, muzyczne, plastyczne i wiele innych. Zaplanowane są także wyjazdy do kina, muzeum i parku trampolin.  

Znalezione obrazy dla zapytania biblioteka w lipowej lipowa i okolice

Oprócz propozycji ze strony szkół mamy dla Was także ofertę bibliotek. 
Gminnej Bibliotece Publicznej Lipowej odbędą się zajęcia zarówno dla dzieci w wieku przedszkolnym, jak i uczniów szkół podstawowych, a także młodzieży starszej. Będą to m.in. zajęcia językowe, warsztaty z wikliny papierowej, recyklingu czy też plastyczne. Dodatkowo filie w Twardorzeczce i w Leśnej zapraszają na zajęcia twórcze oraz do wspólnej zabawy przy grach planszowych. 


Zajęcia  są bezpłatne, ale obowiązują na nie zapisy:  

* w bibliotece,  
* telefonicznie nr 33 867 16 74  
lub * mailowo: bibliotekalipowa@bibliotekalipowa.pl

Są jeszcze wolne miejsca. Decyduje kolejność zgłoszeń.  


Jak widzicie, powodów do nudy z całą pewnością nie będziecie mieli. 
Zapraszamy Was do zapoznania się harmonogramami i aktywnego uczestnictwa w zajęciach :)

A tymczasem życzymy Wam UDANYCH FERII ZIMOWYCH !
Bawcie się dobrze!

41 komentarzy:

 1. A co będzie się działo w Szkole Podstawowej w Siennej, jakie zajęcia dla uczniów zorganizowała nowa Pani dyrektor. A tak zresztą po co organizować jakiekolwiek zajęcia , przecież są ferie trzeba odpocząć od tych wszystkich problemów. BRAWO PANI dyrektor !!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. W szkole Siennej ferie mają nauczyciele dzieci mają przygotować się na sprawdziany po feriach .Brawo Pani dyrektor nic dodać nic ująć. Panie wójcie trochę kontroli nad tą szkołą by się przydało.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ktoś ewidentnie nie lubi nowej pani dyrektor.

   Usuń
  2. Czy lubi czy nie to każdego sprawa ale Pani dyrektor ma prawa i obowiązki w tej szkole

   Usuń
 3. Brawo dla szkoły w sieniej dzieci nie mają ani chwili sie nudzić w ferie tyle zajęć szkoła zorganizowała. BRAWO DLA PANI DYREKTOR

  OdpowiedzUsuń
 4. W Szkole Siennej dzieci mają czytać lektury i uczyć się do sprawdzianów które mają zaraz po feriach.Od ciężkiej pracy muszą odpocząć nauczyciele przecież są tak bardzo zmęczeni .Kontrol w tej szkole jak najbardziej wskazana!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za fantastyczne zajęcia zorganizowane dzieciom w Słotwinie. Moja córka uczestniczy i jest zachwycona.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wyjazd do kina był SUUUUUUPERRRR!!!

   Usuń
  2. Potwierdzam było fajnie.

   Usuń
 6. Niestety moje dzieci również uczęszczają do szkoły w Siennej i mają mnóstwo zadań na ferie. Nauczyciele w tej szkole zapomnieli że to oni powinni uczyć a NIE rodzice w domu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też byłam zdziwiona że tyle zadań ale myślałam że to normalne. Ciekawe jak w innych szkołach? Czy uczniowie też dostali tyle do nauki?

   Usuń
  2. Zadania są dla dzieci nie dla rodziców ja z moim dzieckiem zadań nie odrabiam i nawet jak miało coś żle czy nie kompletnie zrobione to nie dostało za to złej oceny tylko wskazówki jak to zrobić.Więc nie rozumiem w czym problem. Nie wyobrażam sobie edukacji bez zdań domowych

   Usuń
 7. Jestem nauczycielem i jak czytam te komentarze ściska mnie gardło.Co się dzieje w Szkole Siennej. Nowa młoda Pani dyrektor czy na pewno na prawidłowym stanowisku.Drogi wójcie czas przyjrzeć tym wpisom dokładniej.Jeszcze pytanie to kiedy dzieci będą odpoczywać myślę że pi feriach jak tyle miały zadane na ferie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co jeśli ktoś wyjechał z dzieckiem na ferie, to niby kiedy ma te zadania odrobić?

   Usuń
 8. Czy Pani w czasie urlopu chodzi do pracy???? Wydaje mi się że nie!

  OdpowiedzUsuń
 9. Uczennice z Twardorzeczki dziękują za ciekawe zajęcia dzięki którym nie nudziliśmy się w czasie ferii.

  OdpowiedzUsuń
 10. Swietnie,ze w końcu ktoś poruszył temat tej szkoły.Nauczyciele w tej szkole rządzą się swoimi prawami,dzieci na lekcjach są wyśmiewane a rodzice traktowani z brakiem należytego szacunku.Uczniowie do domu przynoszą mnóstwo zadań,spędzają nad nimi czas do późnych godzin wieczornych.A gdzie ich życie,pasje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba Pani przesadziła z tym wyśmiewaniem, moje dzieci nigdy nie powiedziały,aby ktoś się z nich naśmiewał.

   Usuń
  2. "Problem to kilku toksycznych rodziców" BRAWO popieram!

   Usuń
 11. Czytam i nie wierzę, czy to mowa o szkole w Siennej? Moje dziecko tu chodzi i nie zauważyłam żeby ktoś był wyśmiewany czy traktowany bez szacunku. Totalne bzdury!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście że to bzdury . Problem to kilku toksycznych rodziców ,którzy nie stawiają dzieciom wyzwań nie motywują do pracy a oczekują świetnych wyników ,uczą dzieci dróg na skróty np. nie chcesz dziecino robić zadań domowych nie martw się mamusia pójdzie do szkoły nakrzyczy na nauczyciela i załatwione . Taka jest gorzka prawda.kilku pieniaczy próbuje wprowadzić swoje zasady' ale są rodzice którzy się na to nie godzą tylko nie mają możliwości dyskusji z krzykaczami bo na organizowanych spotkaniach się nie pojawiają .

   Usuń
 12. Widać,że Pani mało wie o problemach w tej szkole!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Albo ktoś inny wyolbrzymia problemy!

   Usuń
 13. Z tymi zadaniami to chyba jest problem większości szkół teraz. Dzieci są obciążeni nauką, zero czasu dla siebie, na swoje pasje, hobby. Nic tylko nauka, stopnie, durne punkty minusowe które mają niby świadczyć o zachowaniu dziecka i ogrom zadań domowych. Każdy nauczyciel uważa że jego przedmiot najważniejszy a dzieci to mają się chyba zaorać. Tak na marginesie, dorośli pracują 8h na dobę, a dzieci? 7 godzin w szkole i niezliczona ilość w domu nad książkami. A do tego mega ciężkie plecaki. I co, problem jest a i tak się z tym nic nie robi!

  OdpowiedzUsuń
 14. Moje dzieci nigdy nie chodzą w dni wolne do szkoły. To jest czas dla nich. Lepiej aby przeczytały mądrą książkę niż siedziały godzinami z nosem w komputerze. Powyższe wypowiedzi świadczą tylko o braku kultury danej osoby. Proszę sobie przypomnieć jak było w szkole za naszych czasów. Teraz szkoła to bajka. Najlepiej zrzucić wszystko na szkołę. Widać, że ktoś tutaj ma problem z zorganizowaniem czasu dla własnego dziecka. A lektury do czytania są we wszystkich szkołach zapowiedziane od dawna. Akurat jak wiadomo Szkoła Podstawowa w Siennej zawsze cieszyła i cieszy się dobrą opinią. Skoro komuś to nie odpowiada proszę zabrać dziecko do takiej, która spełni wymagania a nie obrażać dyrekcję i całe grono pedagogiczne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisanie prawdy to raczej nie brak kultury,a prawda zawsze boli.Każdy rodzic ferie raczej spędza w pracy no chyba że należy do grona pedagogicznego,wtedy nie ma problemu z organizowaniem czasu własnego dziecka.

   Usuń
  2. Popieram nie wszyscy rodzice mają ferie.

   Usuń
 15. Niestety ale my nie mamy wykazu lektur,tytuł książki dostajemy na bieżąco.

  OdpowiedzUsuń
 16. Zabranie dziecka że szkoły nie rozwiązuje problemu,choć ta szkoła bardzo lubi takie rozwiązania.

  OdpowiedzUsuń
 17. A oczernianie to również nie wyjście. Przecież wystarczy rozmowa kulturalna i spokojna. Szanujmy siebie i innych. Nasze dzieci to nie karta przetargowa.

  OdpowiedzUsuń
 18. No kochani jutro pierwszy dzień po feriach zobaczymy które komentarze piszą prawdę. Cżyczy ferie były dla dzieci czy dla ......

  OdpowiedzUsuń
 19. No kochani jutro pierwszy dzień po feriach zobaczymy które komentarze piszą prawdę. Czy ferie były dla dzieci czy dla ......

  OdpowiedzUsuń
 20. Decydując się na posiadanie i wychowywanie dzieci trzeba tak zorganizować sobie życie aby sprostać .Z mężem wzięliśmy po tygodniu urlopu i cudnie spędziliśmy czas ze swoimi dziećmi .Drodzy rozczeniowi państwo szkoła pomaga w wychowaniu dzieci a nie przejmuje obowiązki rodzicielskie .Ciężar wychowania spoczywa przede wszystkim na rodzicach

  OdpowiedzUsuń
 21. Problemem w szkole w Siennej jest kilku konfliktowych i mocno rozczeniowych rodziców jest ich paru ale psują opinie szkole i nauczycielom .Ci państwo nie potrafią się pogodzić tym że z uczniowie dostateczni nie dostają piątek czy szóstek .Ww państwo szkaluja pedagogów wywierają na nich presje dezorganizując im pracę .Według tych krzykaczy idealny nauczyciel nie wymaga nie zadaje i stawia tylko 5.Krótkowzroczność i ciasne horyzonty tych "troskliwych rodziców" mnie przeraża.Od dzieci należy wymagać , bo to procentuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brawo, ktoś to w końcu powiedział !!!

   Usuń
 22. NIE UWAŻAM ŻE W SZKOLE W SIENNEJ ZADAJE SIĘ ZA DUŻO .JESTEM WDZIĘCZNA ZA KAŻDE DODATKOWE ZADANIE DOMOWE ZA KAŻDĄ KARTĘ PRACY .MATKĄ NAUKI JEST POWTARZANIE WIĘC JAK DZIECI MAJĄ PRZYSWOIĆ MATERIAŁ BEZ UTRWALENIA W DOMU .

  OdpowiedzUsuń
 23. Proszę skończyć te komentarze wyciągacie brudy szkoły które są chowane pod dywan a to nie wszystkich interesuje. Pierwszy komentarz był dotyczący ferii więc trzymajcie się tematu .

  OdpowiedzUsuń
 24. Ferie już za nami niestety:( Problem jest tego typu, że tylko Szkoła w Siennej nie zoorganizowała dla swoich uczniów żadnych zajęć, żadnego wyjazdu! Chyba cos jest nie tak! Nie wszyscy uczniowie pewnie by chcieli uczestniczyć w zajęciach w szkole, ale na wyjazd do kina, lodowisko, czy parku trampolin już pewnie chętnych byłoby sporo...ale cóż nauczyciele mielie ferie

  OdpowiedzUsuń
 25. Kultura powyżych komentarzy budzi wątpliwości co do tego którzy rodzice są toksyczni.

  OdpowiedzUsuń
 26. Dzień dobry, a ja chciałabym podziękować szkole w Twardorzeczce za czas poświęcony dzieciom w okresie ferii. Tyle ciekawych zajęć. Dla każdego można było coś wybrać. Dziękuję i gorąco pozdrawiam proadzaćych zajęcia.

  OdpowiedzUsuń

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)