poniedziałek, 8 stycznia 2018

Zapraszamy na spotkanie z Maciejem Orłosiem....

Już dzisiaj do Lipowej zawita wyjątkowy gość. Dobrze Wam znany ze szklanego ekranu, głównie z Teleexpressu, wszak przez 25 lat był twarzą tego popularnego serwisu informacyjnego.
O kim mowa?
Oczywiście o Macieju Orłosiu! 

Ten popularny dziennikarz, aktor i autor wielu książek, otworzy w Gminnej Bibliotece Publicznej w Lipowej nowy sezon spotkań autorskich w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na spotkanie, które odbędzie się o godz. 17.00. 

Maciej Orłoś zaprezentuje swoje książki zatytułowane „Kuba i Mela”, do których ilustracje wykonał sam Henryk Sawka. Są to pełne humoru, bardzo prawdziwe opowieści o życiu i przygodach pewnego nietuzinkowego rodzeństwa. Kuba i Mela (prywatnie dzieci Macieja Orłosia) przeżywają to wszystko, co przeżywają inne dzieciaki w ich wieku. Szkoła, wakacje, codzienność w zgranej, acz niekoniecznie do końca zgodnej rodzinie. Perypetie rodzeństwa rozbawią zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Na dzisiejszym spotkaniu będzie okazja nie tylko do porozmawiania z autorem, ale i zdobyciu autografu z dedykacją.

Serdecznie zapraszamy!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)