środa, 10 października 2018

IX Dzień Latawca w Ostrem...W sobotę, 6 października 2018r. w Ostrem już po raz dziewiąty odbył się niezwykle barwny, radosny i rodzinny Dzień Latawca.

Zabawa rozpoczęła się o godz. 13.00 na Nowym (górka nad strażnicą OSP Ostre).

Jak co roku wydarzenie przyciągnęło spore grono miłośników fruwających modeli.

Piękna, słoneczna pogoda raczyła nas od samego rana.

 Nie zabrakło również wiatru, dzięki któremu latawce mogły poszybować wysoko w górę. 

Na  błękitnym niebie podziwiać mogliśmy barwne motylki, sowy, orły, księżniczki, smoki, potworki a nawet Zygzaka McQueena.

Z kolei wokoło zachwycały nas malownicze widoczki.

Drzewa powoli zmieniają kolory i nasze góry czarują barwami jesieni.
 

Pomysłodawczynią całej inicjatywy jest mieszkanka Ostrego Anna Skórzak, która już od lat aktywuje lokalne środowisko do wspólnej zabawy.


 Latawcowe szaleństwo to mega frajda głównie dla najmłodszych, jednak jak widać na załączonych obrazkach dorośli równie świetnie się bawili...

Święto Latawca to wydarzenie rodzinne, zatem nikogo nie powinna dziwić obecność czworonogów. Wszak pies to najlepszy przyjaciel człowieka :)
Jak co roku na najmłodszych czekały upominki i soczki, a dla wszystkich smaczne domowe ciasto.

Takich dni, jak ten sobotni, zdecydowanie w naszym życiu powinno być więcej. Rodzinnych, bezstresowych i wesołych... Chwil, które zostaną w naszej pamięci na zawsze...Tegoroczne wydarzenie za nami, ale już dziś zapraszamy na kolejne, za rok. Będzie to jubileuszowy, dziesiąty Dzień Latawca :)Tymczasem zachęcamy do odwiedzin naszej galerii, gdzie czeka na Was WIĘCEJ ZDJĘĆ - KLIKNIJ z sobotniego popołudnia :)  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)