sobota, 13 października 2018

X Jesienna Parafiada... RELACJA


W sobotę, 
6 października na boisku LKS Sokół Słotwina odbyła się
  X Jesienna Parafiada Rodzinna. 
Piękna, słoneczna pogoda towarzyszyła nam przez cały dzień. Jubileuszowe spotkanie rozpoczęło się o godz. 14.00 konkursami dla dzieci i młodzieży. 

Oczywiście ważne było skrupulatne mierzenie czasu, zapisywanie wyników i wsparcie ze strony dorosłych... Tutaj  wszystkie dzieci bawiły się świetnie.


W konkurencji "rzut piłką lekarską" swoich sił spróbowali także dorośli...  


Na zwycięzców czekały medale, puchary i nagrody książkowe. 
Wyróżnienia wręczali m.in. ks. Mieczysław Grabowski, przewodnicząca KGW Zofia Semik,  radna Halina Krywult, a także wójt Jan Góra. 
Na festynie pojawił się dzielnicowy asp.sztab. Sławomir Bodek. Towarzyszył mu Sznupek. Policyjna maskotka częstowała słodyczami i co tu dużo pisać, zrobiła furorę wśród najmłodszych.
Nie obyło się bez wspólnych zdjęć...

Jak widać na załączonym obrazku, Sznupek  oczarował nie tylko dzieci. Zobaczcie, jakie słodkie buziaki otrzymał od płci pięknej. Mina Sznupka mówi wszystko ❤️❤️❤️ 


Poza tym pan policjant przygotował nie lada niespodziankę dla dzieci. Wszyscy chętni mogli przymierzyć policyjną czapkę i przejechać się prawdziwym radiowozem.

 Na koniec dzielnicowy wręczył najmłodszym ale i nie tylko, odblaskowe opaski. 

Można było również poćwiczyć technikę samoobrony lub... dać się ponosić na rękach... 


W trakcie festynu czekały na wszystkich domowe ciasta, kawa i herbata, a także kiełbaski z ogniska. 


Jak zawsze Parafiada odbyła się dzięki zaangażowaniu ks. Mieczysława Grabowskiego - proboszcza Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Słotwinie oraz Akcji Katolickiej, LKS "Sokół" Słotwina, OSP Słotwina, Koła Gospodyń Wiejskich i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
Do wydarzenia włączył się także UG Lipowa. A teraz zapraszamy do galerii, gdzie czeka na Was WIĘCEJ ZDJĘĆ z Jesiennej Parafiady 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)