wtorek, 27 stycznia 2015

Harmonogram zajęć w czasie ferii ...


KLIKNIJ aby powiększyć !
Ferie tuż, tuż ... Drodzy Rodzice ! Jeśli zastanawiacie się, jak zorganizować dzieciom czas, mamy dla Was dobrą wiadomość :) Podczas tegorocznych ferii nikt nie będzie się nudził. To wszystko za sprawą mnóstwa atrakcji jakie  czekają na Wasze pociechy :) 

Szkoły na terenie naszej gminy, w ramach projektu "Edukacja XXI wieku"  przygotowały  tyle zajęć, że  gwarantujemy... te ferie będą udane :) Zresztą sami zobaczcie. Oto plan zajęć KLIKNIJ :)

Również  Urząd Gminy w Lipowej przygotował niespodziankę  dla najmłodszych  mieszkańców, ale nie tylko...   Jeszcze przed feriami na uczniów czeka spotkanie z funkcjonariuszami Policji, podczas którego odbędą się pogadanki, konkursy i gry edukacyjne dotyczące bezpieczeństwa.  Z kolei od 2 lutego program ferii rusza pełną parą... 

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się harmonogramem i aktywnego uczestnictwa w zajęciach :)Harmonogram zajęć w czasie ferii 
w gminie Lipowa
w ramach projektu "Edukacja XXI wieku" 


13 komentarzy:

 1. A co ze Słotwiną?27 stycznia 2015 08:29

  Wszystko pięknie ładnie a co ze Słotwiną? Czy my jeszcze należymy do tej gminy- takie nasuwa mi się pytanie? Na 10 dni zajęć z urzędu- 7 razy jest w Leśnej. Czy ktoś pomyślał o pozostałych wsiach? Chyba nie! Żal!

  OdpowiedzUsuń
 2. Slotwina sama wybrała nikt by nie płakał za,wami gdybyście się do godziszki przyłączyli pozbyli byśmy się problemogennego sołectwa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Faktycznie urząd zrobił ferie dla Lesnej o innych dziaciakach zapomniał :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. naucz się czytac ze zrozumieniem a potem komentuj

   Usuń
  2. Prawda w oczy kole!!!!!!! Ja też uważam że to nie fair że wszystko jest w Leśnej a na niektóre zajęcia- 4 luty- i tak bym dziecka nie puściła !!!!!

   Usuń
 4. Fajnie że coś będzie się działo w ferie :) :) :)

  OdpowiedzUsuń
 5. A czy ktoś pomyślał jakimi salami dysponuje gmina? OSP którą trzeba nagrzać, w Leśnej która jest ogrzewana i można z niej korzystać i w Brzezinach, która rok temu została wynajęta prywatnej osobie ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. E TAM GADANIE NAJLEPIEJ TAK MOWIC! PRZECIERZ SZKOŁY SA GRZANE A BEDA OTWARTE BO ZAJECIA TO MOZNA KORZYSTAC. NOI JESZCZE JEST SALKA W TWARDORZECZCE.TRZEBA MYSLEC O WSZYSTKICH NIE KAZDE DZIECKO DOWIOZA RODZICE!

   Usuń
 6. Cokolwiek byś nie zrobił zawsze znajdą się tacy, którym coś nie będzie pasowało.!!!!!!!!!!!
  Człowieku, a zrób coś sam!. Nic się nie działo źle, teraz coś się dzieje też źle!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czemu piszesz ze nic sie nie działo szkoły zawsze coś dla ucziów robili a to ze teraz wszystko w lesnej jest niewporzadku do dzieci z innych solectw jak mają dojechać ?

   Usuń
  2. szkoly owszem ale nie władca poprzedni z oddanymi , poddanymi

   Usuń
 7. Twardorzeczka super :) na wycieczkę moja cora juz się cieszy :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajnie że szkoły pomyślały o zajęciach dla dzieci.
  Brawo !
  Przynajmniej nie będą całe dnie spędzać przed komputerem:)

  OdpowiedzUsuń

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)