czwartek, 15 stycznia 2015

Kolędowanie z "Jodełkami"...

W minioną niedzielę, 11 stycznia  na specjalne zaproszenie Proboszcza ks. Krzysztofa Gałeckiego, do Parafii Matki Bożej Różańcowej w Ostrem-Twardorzeczce zawitał Regionalny Zespół Pieśni i Tańca "Jodełki"
Zespół powstał w 1999 roku w Radziechowach. Głównym programem zespołu jest wiązanka tańców, melodii i przyśpiewek górali żywieckich. W swoim repertuarze grupa posiada także suitę tańców łowieckich, wiązankę tańców i melodii opoczyńskich oraz rzeszowskich. Zespół bierze udział w wielu festiwalach w Polsce a także za granicą. Więcej o "Jodełkach" przeczytacie na ich stronie internetowej TUTAJ


"Jodełki"  swoją obecnością zdecydowanie uświetniły niedzielne nabożeństwo. W ramach kazania zespół zaprezentował liczne kolędy i pastorałki.


Atrakcyjności występu dodawały instrumenty, które wspólnie z pięknymi, mocnymi głosami członków zespołu,  rozchodziły się po świątyni. To wszystko tworzyło niesamowity klimat nabożeństwa.Po mszy grupa zaprosiła do wspólnego kolędowania.
Za występ zespół otrzymał zasłużone, gromkie brawa.


Na koniec zaproszenie :)
Każdy kto kocha śpiew, taniec i muzykę regionalną  ma niepowtarzalną okazję dołączyć do zespołu "Jodełki".  Próby odbywają się dwa razy w tygodniu i jak zapewniają członkowie zespołu to nie będzie czas stracony. Gwarantują świetną zabawę połączoną z realizacją swoich muzycznych marzeń.
Zainteresowanych prosimy o kontakt
z panią Gabrielą Kanią tel. 507 090 703.


WIĘCEJ ZDJĘĆ Z KONCERTU "JODEŁEK"
 KLIKNIJ


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)