czwartek, 9 kwietnia 2015

Dzisiejsza Dolina Zimnika ...

Dzisiejsza Dolina Zimnika ... Zobaczcie jak pięknie :) To magiczne miejsce ... tutaj naładujecie akumulatory na cały tydzień :) 
 A weekend tuż, tuż ... pamiętajcie o spacerku :) W Dolinie Zimnika gdzieniegdzie jeszcze biało, ale wiosna mocno daje o sobie znać ... 
Spotkać możemy żabi skrzek ... już wkrótce pojawią się małe kijanki :)  

Podobny obraz czeka na nas zawsze na początku kwietnia (tutaj)  :) A więcej o żabkach przeczytacie na ciekawej stronie KLIKNIJ, którą  właśnie dzisiaj odkryliśmy.  Naprawdę warto zajrzeć- piękne zdjęcia i interesujące fakty :)   3 komentarze:

 1. Bardzo lubię Dolinę Zimnika. Piękne miejsce! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja mam goraca prośbę!Chciałąbym się dowiedzieć czy:
  https://www.google.pl/maps/place/Lipowa/@49.6977346,19.0658796,439m/data=!3m1!1e3!4m2!3m1!1s0x47142404b9caee7d:0x34bab3b8965ca1a7
  -Ze Słotwiny Górnej można przejśc do Lipowej przez tą kolumnę drzew oddzielającą te miejscowości?Bo na mapie jest dróżka pod lasem ale nie wiem czy można tamtędy przejśc żeby nie wejśc komuś na działkę,czy trzeba isc na około?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spytaliśmy mieszkańca Słotwiny i poinformował nas, że można iść obrzeżem lasu lub samym lasem ale trzeba znać trasę, bo inaczej można się zgubić.
   Ten cypelek z drzew widoczny na mapie to Kalonka- biegnie tamtędy potok górski Kalonka, a wzdłuż jest trasa... można dojść na Gorylkę, na Polenicę ...

   Usuń

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)