środa, 10 czerwca 2015

Dzień Dziecka w Twardorzeczce ...


Zeszły tydzień to dni bogate w liczne wydarzenia i imprezy. 
W naszej gminie sporo się działo... Relacje znajdziecie na naszej stronie ... 
Tym razem pora na Twardorzeczkę ...  
W piątkowe popołudnie,
 5 czerwca na dzieci czekała nie lada atrakcja. Jak co roku Rada Sołecka i Szkoła Podstawowa w Twardorzeczce zorganizowały fantastyczny festyn z okazji Dnia Dziecka.
W tym roku na szczęście dopisała pogoda. Piękne niebo, słoneczko i rajska temperatura ... do tego moc niespodzianek przygotowanych specjalnie dla dzieciaków ... dodamy BEZPŁATNYCH ... Czy można chcieć czegoś więcej??? 

Ale po kolei ...
Impreza rozpoczęła się o godz.13.00 przedstawieniem pt. "Czerwony Kapturek" w wykonaniu uczniów ze SP Twardorzeczka. Zadbano o piękne stroje i wystrój sceny. Najmłodsi z przejęciem oglądali przedstawienie ... a na koniec nagrodzili młodych aktorów gromkimi brawami :)Po części artystycznej wszyscy udali się na teren boiska szkolnego, gdzie przygotowano mnóstwo  sportowych atrakcji. Liczne dmuchańce do zabawy zapraszały tych najmłodszych, ale i tych troszkę starszych ... 

Przez cały czas ustawiała się kolejka przy wozie strażackim OSP Ostre, gdzie najmłodsi mogli spełnić marzenie  ... przymierzyć prawdziwy kask, usiąść za kierownicą, a nawet włączyć syrenę ... Chyba nie musimy dodawać, że mali strażacy byli w siódmym niebie ... 


Grupa animatorów organizowała konkursy i zabawy ...  Uczestnicy za udział otrzymywali dyplomy i słodkie upominki. 
A propos słodkości ... Wata cukrowa ... czy znajdzie się dziecko, które jej nie lubi ? Chyba nie ... To kolejna atrakcja, jaka czekała na wszystkich podczas festynu ...


Stoisko z malowaniem twarzy było oblegane  non stop ... Tutaj powstawały prawdziwe arcydzieła ...O godz. 16.00 na sali gimnastycznej odbył się Turniej Piłki Nożnej. Reprezentacje szkół podstawowych  z naszej gminy ostro walczyły o jak najwyższą pozycje. Kibice byli świadkami wielu emocjonujących bramek. 


Ostatecznie zwycięzcą turnieju okazała się drużyna ze SP Lipowa.

To było fantastyczne popołudnie, które z całą pewnością pozostanie w pamięci dzieci na bardzo długo. My osobiście jesteśmy pod wrażeniem świetnej organizacji. Bezpłatne atrakcje, które czekały na wszystkie dzieci, to niesamowity prezent dla młodego pokolenia. 
Brawo organizatorzy !!!

WIĘCEJ ZDJĘĆ 

ŹRÓDŁO:
Zdj. z przedstawienia - UG Lipowa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)