wtorek, 9 czerwca 2015

Festyn Rodzinny w Przedszkolu w Słotwinie ...

W Przedszkolu w Słotwinie,  każdego dnia jest wyjątkowo wesoło. Jednakże tydzień temu, 
2 czerwca  powodów do uśmiechu i radości było więcej niż zwykle :)  Otóż we wtorkowe popołudnie odbył się  Piknik Rodzinny z okazji Dnia Matki, Dnia Ojca i Dnia Dziecka.


 Impreza rozpoczęła się o godz. 14.00 na sali gimnastycznej. Przedszkolaki zaprezentowały fantastyczny występ  dla rodziców.  Były piosenki, tańce i wierszyki ... Tak zdolna grupa to powody do dumy ... 

U niejednego dorosłego, czy to wychowawcy, czy to rodzica,  zakręciła się łezka w oku ...  

 
Na koniec mamusie otrzymały piękne naszyjniki, a  tatusiowie okolicznościowe upominki ... Wszystkie prace niezwykle cenne ... wszak własnoręcznie wykonane przez dzieci :)

Po części artystycznej, rozpoczął się Piknik Rodzinny. Boisko szkolne zamieniło się w wielki plac zabaw. 


Impreza przygotowana była z myślą o najmłodszych i ich rodzicach, dlatego nie zabrakło mnóstwa konkursów i zabaw ... 

Było rzucanie do celu ... 

... układanie puzzli ...  

... śpiewanie...

... łowienie rybek ...


... a także kąpanie niemowlaka :) W to ostatnie zaangażowani zostali panowie, którzy jak widać nie wyszli z wprawy i z tym zadaniem świetnie sobie poradzili :)
Na płycie boiska wystąpili również chętni rodzice, prezentując profesjonalny układ taneczny połączony z  elementami fitnessu, za który otrzymali gromkie brawa :) 


Na wszystkich uczestników konkursów czekały piękne medale ...

Aby na długo starczyło sił, przygotowano pyszne domowe ciasta,  wokół roznosił się zapach kiełbasek z grilla ...  a na spragnionych  czekały kawa, herbata i zimne napoje. 

Na boisku dzieci energia wręcz roznosiła ... ale nie ma się co dziwić ... wszak wokół działo się tyle atrakcji ... 


Niektórzy bawili się w berka ... ... inni z kolei tworzyli piękne  malowidła ... 


Jedno jest pewne ... przedszkolaki nie miały okazji do nudy ...  

Podczas pikniku śmiechu było co nie miara ...  Pomimo świetnej zabawy, piknik zakończył się wcześniej niż planowano ... Niestety pogoda pokrzyżowała plany ... Nie mniej uważamy, że impreza była przednia. Jak co roku byliśmy świadkami znakomitej organizacji. Wspólna zabawa, uśmiechnięte twarze dzieci i dorosłych mówią wszystko :)  Gratulujemy udanego pikniku i zapraszamy wszystkich gorąco do galerii KLIKNIJ


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)