poniedziałek, 15 czerwca 2015

Po prostu ... nie do wiary !!!Właśnie otrzymaliśmy maila z drastyczną informacją ... Jako, że jesteśmy miłośnikami zwierząt, nie możemy przejść wobec tej wiadomości obojętnie !


W Lipowej na terenie Podlasu ktoś strzela do kotów z łuku !!! Czy również do innych zwierząt, tego nie wiemy.  Kot mieszkanki Podlasu został postrzelony i cudem zdołał dojść do domu ... ze strzałą w głowie, która miała ... 80 cm długości !!!


Czy ktoś zdaje sobie sprawę z tego, że zadaje ból i cierpienie zwierzętom ??? Pomijając, że ten czyn jest karalny ... To nie jest zabawa ! 
To nie jest śmieszne !!! 
  Nasza czytelniczka (i my również) ma nadzieję, że to był głupi wybryk i ten kto to zrobił, w porę się opamięta i więcej nie będzie się tak zabawiał. Do tego typu spędzania czasu są odpowiednie miejsca.  


My trzymamy kciuki, aby kotek szybko się wylizał i więcej go taka przykrość nie spotkała  ...Źródło:
Info i zdjęcia - mieszkanka Podlasu
6 komentarzy:

 1. Mam nadzieję że ktoś drania, ,ustrzeli " !

  OdpowiedzUsuń
 2. Gdybym złapała takiego człowieka to odpłaciłabym mu tym samym.
  Tak samo nienawidzę myśliwych. Tłumaczą się tym, że zwierząt jest za dużo, ale nie powiedzą już ile ludzie płacą im za kilogram sarniny.
  Szkoda, że tutaj jest tylko garska ludzi interesujących się losem zwierząt.

  OdpowiedzUsuń
 3. trzeba być potworem !

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję, że właścicielka zawiadomiła policję. Wykrycie sprawcy nie powinno być trudne.

  OdpowiedzUsuń
 5. co za skurwysyn to robi...przepraszam za slownictwo ale jak nazwac takiego czlowieka?

  OdpowiedzUsuń
 6. to jest przerażające co się teraz wyrabia, na facebooku regularnie odwiedzam profil ''ludzie przeciw myśliwym'', tam takich wiadomości jest od groma, prawie codziennie czytam, że jakiś myśliwy czy inny oszołom zastrzelił psa/kota. Absolutna samowolka :/

  OdpowiedzUsuń

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)