piątek, 15 stycznia 2016

Spotkanie Opłatkowe w Leśnej ...W miniony wtorek, 12 stycznia 2016r. w sali OSP Leśna odbyło się  Spotkanie Opłatkowe dla Seniorów.
Przyjęcie rozpoczęło się o godz. 16.00. Wszystkich przybyłych gości przywitał  Sołtys Leśnej pan Jan Kuźlik. Głos zabrał także Wójt Gminy Lipowa pan Jan Góra.Następnie mieszkańcy składali  sobie życzenia i dzielili się opłatkiem - symbolem pojednania i przebaczenia, znakiem przyjaźni i miłości. 

Kolejno, na gości czekała niespodzianka ... Film o naszym ukochanym Papieżu, Janie Pawle II. Materiał nakręcono w 1995 r podczas wizyty Ojca Świętego w Żywcu... 
Dokument wzruszył mieszkańców ... i nas również :) 


W trakcie spotkania panie z Koła Gospodyń Wiejskich zadbały o pyszny poczęstunek ... 


... a do wspólnego kolędowania zaprosiła  Kapela Regionalna. 

"Opłatek" zorganizowany został po raz pierwszy, ale widząc z jakim  zainteresowaniem się spotkał, jesteśmy przekonani, że nie po raz ostatni. 
 Wtorkowe przyjęcie było świetną okazją do spotkania się seniorów, którzy przy wspólnym stole mogli powspominać, podyskutować o planach noworocznych  czy po prostu pochwalić się zdjęciami swoich wnuków ... To czas, który  przy muzyce, śpiewie i rozmowach minął w ciepłej i przyjaznej atmosferze. 

Organizatorami imprezy byli: 
Sołtys Leśnej, Rada Sołecka i OSP Leśna. 


A teraz zapraszamy wszystkich do naszej GALERII, gdzie udostępniliśmy zdjęcia z wtorkowego spotkania KLIKNIJBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)