środa, 20 stycznia 2016

Spotkanie Opłatkowe w Słotwinie ...Kolejne Spotkanie Opłatkowe w naszej gminie za nami. Tym razem zorganizowane w Słotwinie. 

W sobotę 16 stycznia 2016r.  o godz.14.00 w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa odbyła się Msza Święta w intencji seniorów.
Po Nabożeństwie wszyscy udali się do sali OSP Słotwina.

Tam uczniowie z lokalnej podstawówki przywitali seniorów i zaprezentowali wzruszające przedstawienie.  Jasełka w wykonaniu młodych aktorów chwytały za serce ... Drugoklasiści nie zapomnieli o niczym... były piękne stroje i ciekawa scenografia.Następnie Proboszcz ks. Mieczysław Grabowski odmówił modlitwę,  po której seniorzy składali sobie życzenia i łamali się opłatkiem.Kolejno  wszyscy zasiedli do stołów, gdzie przygotowano poczęstunek. Podczas spotkania nie zapomniano o oprawie muzycznej ... najpierw umuzykalnione drugoklasistki śpiewały pastorałki ....

... a następnie pan Mieczysław Stec i pan Jan Byrdy zaprosili do wspólnego kolędowania.Sobotnie spotkanie, spędzone przy śpiewie i rozmowach trwało do późnych godzin wieczornych.

Zdjęcia z "Opłatka w Słotwinie" znajdziecie w Galerii - KLIKNIJ


1 komentarz:

  1. Jak zawsze piękna relacja z uroczystości .Dziękuję Pani Anetko że zawsze chętnie poświęca Pani swój cenny czas aby uczestniczyć w naszych uroczystościach w Słotwinie . Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)