piątek, 1 stycznia 2016

Sylwestrowo, noworocznie ...

Gorąco witamy wszystkich w pierwszym dniu Nowego 2016 Roku !!!  
Jak tam Kochani po Sylwestrze??? Gdzie się bawiliście? Domówka, wielki bal, a może jednak wybraliście wylegiwanie w łóżku i oglądanie TV ??? 


Słyszeliśmy, że sporo osób planuje spędzić tą wyjątkową noc w górach... Rzeczywiście... witając Nowy Rok widzieliśmy sztuczne ognie ze Skrzycznego... Może ktoś z Was tam był i zechciałby pochwalić się fotkami? 

Zresztą zapraszamy wszystkich do przesyłania pamiątkowych zdjęć z powitania Nowego Roku. 
Może uda się zrobić jakąś wystrzałową galerię ???

W sylwestrową noc towarzyszył nam spory mróz, blask Księżyca i  miliony gwiazd na niebie  ... Doskonała widoczność sprawiła, że bez przeszkód mogliśmy raczyć się kolorowymi fajerwerkami, nawet z najdalszych miejsc ...Mamy nadzieję, że tą wyjątkową noc spędziliście tak jak sobie zaplanowaliście i cały rok 2016 taki właśnie będzie :) 
Tego z całego serca Wam życzymy ... 

Zróbcie wszystko, aby każdy dzień tego roku był wyjątkowy ... Cieszcie się każdym dniem, realizujcie swoje marzenia, pasje, podejmujcie wyzwania ... 
Nie zmarnujcie ani jednego dnia !

 Niech Rok 2016 będzie dokładnie taki jaki chcecie  ... 
po prostu WASZ !!! 

Szczęśliwego Nowego Roku Kochani :) Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)