poniedziałek, 1 sierpnia 2016

"Tak" na Skrzycznem...

Skrzyczne to najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego (1257 m n.p.m.) To miejsce, które przyciąga wszystkich ...  Przez cały rok spotkać możemy tutaj zarówno miłośników górskich wycieczek, wypraw rowerowych, biegaczy, jak i wielbicieli porannych wschodów Słońca... Skrzyczne równie  dobrze jest Wam znane z naszych corocznych relacji z Maratonu Beskidy i Rajdu Nordic Walking, wszak to półmetek jesiennej imprezy. 

Skrzyczne kochają wszyscy, ale o tym dobrze wiecie... Dodamy tylko, że do wielkiej miłośniczki tego miejsca, należy zdobywczyni Korony Ziemi, podróżniczka - Martyna Wojciechowska, która wielokrotnie jest gościem naszych gór, o czym wspomina na swojej fejsbukowej stronie

Zdecydowanie, nasze Beskidy są piękne, jedyne w swoim rodzaju... A Skrzyczne to miejsce nie tylko niezwykle widokowe, ale i romantyczne ... o czym po raz kolejny mogliśmy przekonać się w sobotnie przedpołudnie, kiedy to na polanie w pobliżu schroniska, para z Łodzi postanowiła powiedzieć sobie "TAK" na dalszą, wspólną drogę życia.  


Monika i Mariusz uwielbiają chodzić po górach. Dlatego też, co nie powinno nikogo dziwić, również zaręczyny odbyły się w górskiej scenerii. A mianowicie w miejscu podobnie malowniczym, leżącym także na terenie naszej gminy -  Malinowskiej Skale (1152 m n.p.m). 
W związek małżeński wstąpili w ostatnią sobotę lipca (30.07.2016r.), a jako, że Schronisko na Skrzycznem administracyjnie należy do gminy Lipowa,  ślubu młodej parze udzielił wójt naszej gminy Jan Góra. 


Możliwość wzięcia ślubu w dowolnie wybranym Urzędzie Stanu Cywilnego w Polsce lub poza urzędem, dają nowe przepisy, które weszły w życie 1 marca 2015 roku. 

Z takiej możliwości, w zeszłym roku skorzystali Krystyna i Karol - para pochodząca z  drugiego końca Polski, o czym przeczytać możecie TUTAJ

My składamy najserdeczniejsze  gratulacje  Młodej Parze i życzymy dużo szczęścia na nowej drodze życia, a także spełnienia wszystkich marzeń, równie wysokich co ślub na Skrzycznem. 


ŹRÓDŁO:

2 komentarze:

  1. Najlepszego dla młodej pary :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. ładna para milości i szczęścia życzę

      Usuń

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)