środa, 24 sierpnia 2016

Zapraszamy na Parafialny Rodzinny Rajd Rowerowy ...Kochani, mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość! Wraca uwielbiany przez wszystkich Parafialny Rodzinny Rajd Rowerowy organizowany przez parafię św. Michała Archanioła w Leśnej.
Już w najbliższą niedzielę, 
28 sierpnia 2016r.
odbędzie już XI edycja  tego sportowego wydarzenia. Rajd z roku na rok gromadzi coraz większą ilość uczestników. Ale nie ma się co dziwić.  Ekipa organizatorów wraz z  ks.proboszczem Piotrem Sadkiewiczem na czele, dokłada wszelkich starań, aby każdy kolejny rajd był lepszy od poprzedniego. I rzeczywiście ... każda edycja kryje mnóstwo niespodzianek, jest inna i z całą pewnością zaskakuje.  Jak będzie w tym roku? Musicie się sami o tym przekonać! 

My możemy Was zapewnić, że świetna atmosfera i dobra zabawa jest tu gwarantowana! Piękna pogoda już też zamówiona ;)  


Pamiętajcie, najbliższa niedziela jest ostatnim wakacyjno - weekendowym dniem. Zatem skorzystajcie z okazji i spędźcie ten beztroski czas podczas rowerowej przejażdżki, wspólnie, rodzinnie, ze znajomymi i przyjaciółmi.


Spotykamy się przed 15.00  na parkingu przy kościele w Leśnej.  Wyjazd o godz. 15.00.
Trasa rajdu jak zawsze zapowiada się niezwykle widokowo. Tym razem kierunek Lipowa i lotnisko modelarzy przy Wielidrodze (Kępki). Zdradzimy Wam... tak w sekrecie... że specjalnie dla rowerzystów szykuje się nie lada atrakcja - pokaz modeli samolotów.  

Nie zastanawiajcie się ani minuty, szykujcie rowery i do zobaczenia w niedzielę. Pamiętajcie o kamizelkach odblaskowych! 

Dzieci mogą wziąć udział tylko pod opieką dorosłych !

Udział BEZPŁATNY !!!


A dla wszystkich jeszcze  niezdecydowanych przypominamy poprzednie edycje. Zerknijcie koniecznie i sami zobaczcie, 
że naprawdę warto się u nas pojawić !!!

X Parafialny Rodzinny Rajd Rowerowy 2014 - KLIKNIJ

IX Parafialny Rodzinny Rajd Rowerowy 2013 - KLIKNIJ

ZAPRASZAMY !!!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)