wtorek, 6 grudnia 2016

Uwaga, trwa remont drogi ...


Uwaga Mieszkańcy, Turyści i kierowcy przejeżdżający przez naszą gminę !

Trwają prace remontowe na drodze powiatowej nr 1458s - od skrzyżowania poniżej gimnazjum, w stronę granicy z gminą Radziechowy – Wieprz. 


 Prace obejmują wymianę podbudowy drogi wzdłuż gimnazjum oraz położenie dwuwarstwowej nawierzchni na tym odcinku.  Natomiast na odcinku od skrzyżowania przy gimnazjum w stronę granicy z Radziechowami miejscowo zostanie wymieniona podbudowa drogi i położna zostanie dwuwarstwowa nawierzchnia asfaltowa. 

Łączna długość remontowanego odcinka wyniesie ok. 800 metrów. Prace prowadzone są na zlecenie Powiatowego Zarządu Dróg w Żywcu i potrwają do 20 grudnia 2016r.

W czasie układanie nawierzchni droga będzie okresowo zamknięta między godz. 9- 17Utrudnienia związane z zamknięciem planowane są po 14 grudnia 
(w zależności od warunków pogodowych). 


- Cieszę się, że udało się rozpocząć prace remontowane na tym odcinku drogi. To ważne, że zmieniona zostanie również podbudowa drogi. Mieszkańcy wiele razy zwracali uwagę na stan nawierzchni w tym rejonie. Po tak porządnym remoncie mam nadzieje, że będzie im długo służyć. Przepraszam mieszkańców i naszych gości za niezbędne utrudniania w trakcie prac.- mówi Jan Góra, wójt gminy Lipowa. 
ŹRÓDŁO:
UG Lipowa


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)