piątek, 4 listopada 2016

Komu to przeszkadza?W ostatnim czasie w gminie Lipowa zamontowano kilka nowych wiat przystankowych, włącznie z wybrukowaniem terenu przy nich, oraz oznaczeniem. Wszystko z myślą o komforcie tych, którzy poruszają się busami. Niestety nie wszyscy potrafią to docenić. W nocy ktoś zniszczył dach w jednej z nowych wiat przystankowych. Również we wsi Sienna gdzie niedawno nadano nazwy ulic i zamontowano tabliczki, dochodzi do nagannych zachowań.

- Nie możemy zostać obojętni na akty wandalizmu, bo to wszystko jest z naszych podatków. Staramy się dbać o estetykę naszej gminy, a ktoś z niewiadomych powodów chce się wyżyć i to niszczy. Również w sołectwie Sienna, gdzie niedawno zamontowaliśmy tabliczki z nazwami ulic, spotkaliśmy się z wyrywaniem ich od słupka – mówi wójt Gminy Lipowa Jan Góra.
ŹRÓDŁO:
UG Lipowa

2 komentarze:

  1. proponuję aby takiego bandziora -jego mordę wywiesic na bilbordzie przy każdym kościele w naszej gminie panie wójcie nie odpuszczaj takiemu lub takim g.....jom

    OdpowiedzUsuń
  2. jakieś łebki się chciały zabawić pewnie podpite pewnie nawet nie wiedzą co zrobili
    żal

    OdpowiedzUsuń

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)