czwartek, 3 listopada 2016

Zapraszamy na nową wystawę ...


Dzisiaj, 3 listopada 2016r.  otwarta została nowa wystawa w Gminnej Bibliotece Publicznej w Lipowej. Tym razem z całą pewnością spodoba się najmłodszym mieszkańcom naszej gminy. To głównie pluszowe, kolorowe zwierzaki, które wzbudzą uśmiech na twarzy, każdego dziecka. 

Maskotki zastały wykonane przez „Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych”, zarówno przez osoby prowadzące zajęcia w stowarzyszeniu, jak i samych uczestników warsztatów. 

Oprócz bajecznych maskotek, na wystawie znajdziemy także piękne, regionalne kwiaty z bibuły, które są wizytówką naszego regionu.

Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych działa od 1997 roku. Pomaga w aktywizacji osób niepełnosprawnych, włączaniu ich w życie społeczne miasta, rozwoju zawodowym i osobistym. W zarządzie stowarzyszenia przez wszystkie lata stale działała pani Władysława Klinowska, która w roku 2002 za swoje zaangażowanie została odznaczona Orderem Uśmiechu. 


Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia wystawy 
od poniedziałku do piątku, 
w godzinach pracy biblioteki.


Zapraszamy także do polubienia fejsbukowej strony biblioteki, 
gdzie znajdziecie najświeższe informacje TUTAJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)