wtorek, 27 czerwca 2017

Dzień Dziecka w Ostrem...W sobotę, 17 czerwca 2017r. w Ostrem odbył się Dzień Dziecka.
Niestety aura pokrzyżowała plany i impreza musiała zostać przeniesiona do strażnicy OSP Ostre. Jednak dzieciaki nie odczuły braku rozrywek na wolnym powietrzu. Jak sami zaraz zobaczycie, organizatorzy stanęli na wysokości zadania i przygotowali dla dzieci zabawę na 102...

Sobotnie popołudnie to była prawdziwa kosmiczna wyprawa... I do dosłownie.... Festyn rozpoczął się o godz. 14.00. 

Organizatorka, a zarazem prowadząca Anna Skórzak zabrała dwie drużyny astronautów  w kosmos, gdzie czekały na nie liczne przygody.

Odwiedzając poszczególne planety, kosmonauci mieli do wykonania różne zadania.
Która grupa ułoży jak najwięcej słów z liter?Kto wykona najdłuższy ogon rakiecie?

Kto stworzy najbardziej lotny samolot?


W konkurencjach aktywnie uczestniczyli dorośli ...


Odbyła się także zumbastyczna zabawa, w której dzieciaki mogły dać upust swojej energii..Drużyny do pokonania miały także tajemniczy tunel. Tutaj kosmonauci nie wiedzieli co ich czeka... A czekało sporo... m.in. kosmiczne łaskotki i odlotowe okrzyki...Na wszystkich uczestników galaktycznych przygód czekały kosmiczne prezenty.

Wiadomo, wyprawa w kosmos do łatwych nie należy i może zmęczyć najtwardszych... Stąd na zdobywców wszechświata czekały same przysmaki :)Siódmą edycję Dnia Dziecka zorganizowali Rada Sołecka, strażacy z OSP Ostre oraz wolontariusze.
Gratulujemy organizatorom kolejnej niezwykle udanej imprezy.
A teraz zapraszamy do galerii, gdzie czekają na Was fotki 

z Dnia Dziecka w Ostrem KLIKNIJ


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)