czwartek, 29 czerwca 2017

Zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017...


W piątek, 23 czerwca 2017r. nastał dzień, na który czekali wszyscy uczniowie, ale i chyba nie pomylimy się, jeśli napiszemy, że nauczyciele również. Mowa oczywiście o zakończeniu roku szkolnego.


Po Mszach Świętych w naszych parafiach, uczniowie udali się do szkół, gdzie odbyło się uroczyste pożegnanie i wręczenie świadectw.


My w tym roku wybraliśmy się do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Twardorzeczce.  Na sali zebrali się uczniowie, nauczyciele oraz rodzice, głównie młodzieży kończącej gimnazjum.Podczas uroczystego apelu dyrektor szkoły Piotr Tlałka wręczył wyróżnionym uczniom,  nagrody za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe.  Z kolei rodzicom trzecioklasistów - listy gratulacyjne.

A chwalić jest się czym ... bardzo dobre wyniki w nauce, przełożyły się na wyniki z egzaminów gimnazjalnych. Jak widać, Gimnazjum w Twardorzeczce ma powody do dumy. Oto szczegółowe wyniki, które przedstawił dyrektor podczas uroczystości:

Pora na przedstawienie. Uczniowie wcielali się w rolę nauczycieli, prezentując najbardziej charakterystyczne zachowania belfrów. Fantastyczny pomysł, świetni młodzi aktorzy i ciekawie dobrane kawałki muzyczne. Wszystko to sprawiło, że śmiechu było co nie miara, ale i niejednemu po policzku popłynęły łzy. Niestety czas leci zbyt szybko, o czym sami mogliśmy się przekonać.  Trzy lata gimnazjum minęły - nie wiemy kiedy.

Podczas piątkowej uroczystości dyrektor podziękował także nauczycielkom odchodzącym na emeryturę oraz swojej zastępczyni, Danucie Knapek, która po latach wspólnej pracy przechodzi do Słotwiny. Tam będzie pełniła funkcję dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, zastępując tym samym odchodzącą na emeryturę dyrektor Barbarę Bysko.


Uczniowie wręczyli również kwiaty wszystkim nauczycielkom i nauczycielom :)W trakcie uroczystości swoim głosem raczyły nas uczennice trzecich klas gimnazjum.

Ostatni dzwonek i...
WAKACJE :)


 Drodzy Nauczyciele !

Dziękujemy Wam za trud włożony w wychowanie naszych pociech, za poświęcony czas i przekazaną wiedzę, za uśmiech, serce i cierpliwość ... Życzymy Was spokojnych wakacji, udanego odpoczynku i naładowania akumulatorów. Kochani Uczniowie !

Gratulujemy Wam promocji do następnej klasy. Możecie być z siebie dumni !

Życzymy Wam  najpiękniejszych, 
najwspanialszych, 
wymarzonych wakacji!  
Dużo słoneczka, radości i nowych znajomości. 
Niech nadchodzące lato będzie czasem spokojnego i bezpiecznego wypoczynku oraz niezapomnianych przygód. 


A specjalnie dla wszystkich uczniów życzenia złożył Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak KLIKNIJ 

UDANYCH WAKACJI :)

WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ

***
A tak wyglądało zakończenie roku szkolnego w pozostałych szkołach:

SP Lipowa KLIKNIJ

ZSP Słotwina KLIKNIJ

SP Leśna KLIKNIJ

SP Sienna KLIKNIJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)