czwartek, 29 czerwca 2017

Zapraszamy na Dzień Otwarty Fundacji Braci Golec...Na początku roku w naszej gminie zainaugurowało swoją działalność Ognisko Twórczości Artystycznej Fundacji Braci Golec.

O przesłuchaniach pisaliśmy TUTAJI właśnie to w naszej gminie odbędzie się 
FINAŁ Letnich Warsztatów Artystycznych 
połączony z DNIEM OTWARTYM Fundacji Braci Golec. 


Od wtorku (27 czerwca) w Lalikach rozbrzmiewa śpiew i góralska muzyka, a to wszystko z okazji trwających Letnich Warsztatów Artystycznych z Fundacją Braci Golec. 

Piąta edycja warsztatów odbywa się pod hasłem "Jak czerpać ze źródeł – czyli jak twórczo i z pasją poszukiwać tradycyjnej kultury we współczesnym świecie". 


Na warsztatach instruktorzy fundacji i zaproszeni goście wzmacniają umiejętności młodych uczestników oraz  uczą współpracy, komunikacji i pewności siebie- zarówno na scenie, jak i poza nią. 

Zależy nam, aby podopieczni Fundacji (co roku jest to około stu osób – dzieciaki i młodzież w wieku od sześciu do osiemnastu lat) poczuli radość i ten szczególny rodzaj entuzjazmu, który ogarnia ludzi podczas wspólnego muzykowania. - czytamy na stronie fundacji. Jak wspominaliśmy na początku, finał Letnich Warsztatów Artystycznych odbędzie się 2 lipca w Dolinie Zimnika, podczas Dnia Otwartego Fundacji Braci Golec. 

Zapraszamy wszystkich gorąco!
Będzie rodzinnie i swobodnie. Zabierzcie koce i coś na ognisko. 
W programie nie zabraknie wspólnego muzykowania, będzie też debiut sceniczny podopiecznych z Lipowej. 

Chcemy dać się poznać rodzicom z nowo powstałych ognisk i podziękować za cały rok wspólnej pracy. Zapraszamy na konsultacje lutnicze, podpowiemy też jak godnie nosić się po góralsku.Spotykamy się
o godz. 16.00 
na parkingu przy Nadleśnictwie 
w Dolinie Zimnika.  Specjalne zaproszenie od Łukasza Golca...


A TAK BYŁO W ZESZŁYM ROKU...

***

AKTUALIZACJA z dn. 2 lipca 2017r. godz. 9.00

UWAGA! 
Ze względu na niepewną pogodę dzisiejszy Dzień Otwarty Fundacji Braci Golec NIE ODBĘDZIE SIĘ w Dolinie Zimnika! Impreza zostaje przeniesiona do Gminnego Ośrodka Kultury w Łodygowicach (Plac Wolności 5)ŹRÓDŁO:

2 komentarze:

  1. A niby czemu do Łodygowic, co to u nas nie ma sali?
    A w strażnicy się nie dało zrobić?

    OdpowiedzUsuń
  2. Taka fajna pogoda była szkoda że w Zimniku tego nie było.

    OdpowiedzUsuń

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)