sobota, 10 czerwca 2017

Rodzinny Dzień Dziecka w Siennej ...


Dzisiaj, 10 czerwca w Siennej było wesoło, kolorowo i bardzo głośno. A to wszystko z okazji Rodzinnego Dnia Dziecka, jaki zorganizowała Rada Sołecka Wsi Sienna przy współpracy z Parafią Św. Michała Archanioła w Leśnej, Szkołą Podstawową im. ks. Jana Twardowskiego oraz Przedszkolem w Siennej. 


Festyn zaplanowano na wolnym powietrzu. Od samego rana na Placu 400-lecia Wsi Sienna prace szły pełną parą...  Dmuchańce rozłożone, stoły nakryte... wszystko przygotowane na powitanie mieszkańców. Jak to bywa przy imprezach plenerowych, bardzo ważna jest pogoda. Niestety, dzisiejsza aura sprawiła psikusa i  organizatorzy zmuszeni byli przenieść festyn do sali OSP Sienna.Rodzinny Dzień Dziecka rozpoczął się o godz. 12.45. Na salę przybyły rozentuzjazmowane dzieci z rodzicami, ciociami, wujkami i dziadkami.  Choć z wielu atrakcji zrezygnowano, to i tak zabawa była fantastyczna. 


Festyn prowadziły animatorki, które swoją energią, pomysłami i strojami rozbawiły wszystkich. 
Dzieciaki były zachwycone. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia i nie trzeba wiele pisać. Radość na twarzach najmłodszych, mówi sama za siebie. 

Rewelacyjny teatrzyk, to był strzał w dziesiątkę. 
Na zabawie nie zabrakło miejsca niezwykle obleganego przez najmłodszych. To "Malowanie twarzy", czyli błyskawiczna przemiana w wymarzone postacie z bajek :) Oczywiście jak festyn to i obowiązkowo liczne gry i konkursy.


Przeciąganie liny uwielbiają wszyscy. Która drużyna będzie lepsza? Ta konkurencja to zacięta rywalizacja najmłodszego pokolenia i fala radości, zarówno u zawodników, jak i kibiców:)
Podczas zabawy na wszystkich czekały kiełbaski z grilla, pyszne ciasta, lody i napoje. 

Przygotowano także loterię z atrakcyjnymi nagrodami :)To był cudowny dzień, i nawet płaczące niebo nie zepsuło fantastycznej zabawy. Patrząc na uśmiechnięte twarze dzieci, jesteśmy przekonani, że dzisiejszy Rodzinny Dzień Dziecka pozostanie na długo w ich pamięci. 

A na zakończenie tego pięknego dnia, mamy dla Was zdjęcia, koniecznie zerknijcie do GALERII- TUTAJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)