czwartek, 8 czerwca 2017

Zapraszamy na rodzinny weekend ...Jak co roku w naszej gminie z okazji święta wszystkich dzieci, organizowane są liczne imprezy z mnóstwem niespodzianek dla najmłodszych. 

Końcem maja dzieci z rodzicami  bawili się na Dniu Dziecka w Twardorzeczce => fotorelacja dostępna na naszej stronie TUTAJ

W ostatnią niedzielę na Placu w Centrum Lipowej odbył się Bezalkoholowy Festyn Rodzinny.  Zbliżający się weekend zapowiada się równie atrakcyjnie. Przed nami dwa rodzinne dni, które obfitować będą w moc wydarzeń dla naszych milusińskich, ale i dla nas, dorosłych. 

W niedzielę, 11 czerwca odbędzie się zapowiadany na naszej stronie TUTAJ 
II Rodzinny Rajd Rowerowy
(zapisy na rajd trwają) 
połączony z Dniem Dziecka. 


Kosmiczna zabawa GWARANTOWANA :)A już w tą sobotę,
10 czerwca 
serdecznie zapraszamy
 do SIENNEJ 
na Rodzinny Dzień Dziecka.

 Od godz. 12.45 będziemy bawić się na Placu 400-lecia Wsi Sienna.Jak co roku organizatorzy szykują wiele atrakcji, m.in.: gry, konkursy i zawody sportowe, dmuchańce, loteria fantowa, pokaz karate, występ taneczny dzieci, ognisko.Około godz. 13.30 przewidziana specjalna niespodzianka.

W razie niepogody impreza zostanie przeniesiona do sali OSP Sienna.


Serdecznie zapraszamy!

Sobota - Sienna 
Niedziela - Lipowa


Nie może Was zabraknąć!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)