środa, 26 lipca 2017

Nazwy ulic w Twardorzeczce.... ZEBRANIE...

Podobny obraz
Wczoraj pisaliśmy o mapach z nazwami ulic, jakie już wkrótce pojawią się w Siennej, Leśnej, Słotwinie i Ostrem.

A jeszcze w tym roku nazwy ulic pojawią się w kolejnym sołectwie - w Twardorzeczce.  Tutaj ulice nawiązywać będą do skał, minerałów oraz pierwiastków.


Aktualnie trwają konsultacje społeczne w Twardorzeczce. Mieszkańcy mogą zapoznać się z mapą obrazującą przebieg i nazwy ulic, a następnie wyrazić swoją opinię na temat zaproponowanej nazwy ulicy, przy której mieszkają, wypełniając załączoną ankietę. 


Ankiety są  dostępne w Punkcie Obsługi Klienta Urzędu Gminy Lipowa oraz u sołtysa Włodzimierza Jezutka. 
Można je także pobrać TUTAJ

Wypełnione ankiety należy złożyć w Punkcie Obsługi Klienta Urzędu Gminy Lipowa, można je także przesłać na adres: m.harmacka@lipowa.pl do dnia 08.08.2017 r.

Do udziału zapraszamy osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mieszkające na terenie miejscowości Twardorzeczka.W związku z nazewnictwem ulic już DZISIAJ, 26 lipca 2017r.
zapraszamy na zebranie mieszkańców Twardorzeczki. 
Spotkanie odbędzie się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Twardorzeczce o godz. 18.00.

***

Odpowiadając na Wasze pytania informujemy, że w Lipowej nazwy ulic, a w związku z tym wszelkie konsultacje odbędą się w przyszłym roku. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)