środa, 5 lipca 2017

Wakacje pod znakiem remontów...

Podczas zeszłorocznych wakacji w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Twardorzeczce, m.in. wyremontowano i wyposażono sale oraz utworzono stołówkę z nowoczesnym sprzętem dla całej placówki. Dzięki temu ok. 200 dzieci podczas roku szkolnego mogło korzystać z ciepłych posiłków. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

 W tej przerwie wakacyjnej z myślą o komforcie i bezpieczeństwie młodych  mieszkańców gminy Lipowa sporo zmieni się, w każdej ze szkół. 
Remonty już zaczęły się w szkołach: w Siennej i Twardorzeczce oraz w Lipowej, gdzie kompleksowo remontowany jest korytarz (włącznie z wymianą drzwi). W najbliższych dniach prace zaczną się w Leśnej i Słotwinie. 

-Staramy się stwarzać naszym młodym mieszkańcom, jak najlepsze warunki do nauki i rozwoju. W związku z tym w tej przerwie wakacyjnej zdecydowaliśmy się na podjęcie działań remontowych w każdej ze szkół. -mówi Jan Góra Wójt Gminy Lipowa- Ponadto stopniowo chcemy poprawić sytuację związaną z drogami w naszej gminie i już niebawem kolejny mieszkańcy będę mogli cieszyć się z porządnie zrobionych dróg asfaltowych.
Prace na siedmiu drogach w gminie Lipowa ruszą na dniach. Wszędzie położony będzie nowy asfalt. 
Działania dotyczą następujących dróg:  • Lipowa – tzw. Wielidroga, 
  • Słotwina - ul. Rudzika, 
  • Sienna – ul. Magnoliowej, 
  • Sienna  - ul. Cyprysowej, 
  • Ostre – drogi nr 390 i 386, 
  • Leśna – drogi nr 555 i 551, 
  • dodatkowo w ramach remontów pogwarancyjnych - droga do tzw. Majątku w Lipowej. 

ŹRÓDŁO:
UG Lipowa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)