wtorek, 25 lipca 2017

Gdzie jaka ulica? MAPY...

Znalezione obrazy dla zapytania tabliczki z nazwami ulic lipowa i okoliceW Gminie Lipowa trwa proces nadawania ulic. Tabliczki z nazwami, które są symbolem zakończenia wszystkich procedur pojawiły się już w sołectwach: Ostre, Leśna, Słotwina i Sienna. Na niektórych budynkach widać już także nowe numery domów, które zostały przygotowane przez geodetów.


Teraz Urząd Gminy postanowił wyjść naprzeciw zarówno mieszkańcom, jak i turystom odwiedzającym gminę. Na terenie wymienionych sołectw pojawią się duże mapy, na których oprócz nowych nazw ulic zaznaczone będą miejsca użyteczności publicznej. 
Takie mapy zamontowane zostaną, na każdym przystanku. Mapki będą również dostępne w sklepach (bezpłatnie, do wyczerpania) oraz do pobrania (w plikach JPG oraz PDF) na stronie urzędu.

Mapki zagoszczą także na stałe na naszym blogu, 
w zakładce MAPY.

-Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców oraz osób, które nas odwiedzają. Chcemy ułatwić im proces zapoznawania się z nowymi nazwami ulic. Poza tym np. kurierzy, będą mogli teraz podjechać na dowolny przystanek w sołectwie i sprawdzić, gdzie znajduje się, jaka ulica - mówi Jan Góra Wójt Gminy Lipowa - Po zakończeniu procesu nadawania ulic w pozostałych sołectwach, podobne mapy pojawią się w pozostałych częściach gminy .

  MAPKI
(Mapka w większym rozmiarze:
KLIKNIJ na mapkę,
 następnie KLIKNIJ prawym przyciskiem myszki, 
ZAPISZ jako... 
i otwórz mapę w dużym rozmiarze :) )


1 komentarz:

  1. Mi się wydaje że macie błędy w tych mapkach, albo ktoś dziwny je robił, proszę dokładnie popatrzeć na mapy w Słotwinie brakuje kilku ulic i niektórych wogule ma nie być bo ich w rzeczywistości nie ma. Jak takie powiesicie na gminie to masakra będzie. Kto je robił i ile kasy za złe wziął ??

    OdpowiedzUsuń

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)