środa, 19 lipca 2017

Znaleziono pieska ...


W piątek, 14 lipca znaleziono w Leśnej tego oto pieska.

Aktualnie przebywa w Leśnej u swojej tymczasowej opiekunki. Przez te kilka dni odpoczął, najadł się, został wykąpany, wyciągnięto z niego ponad 50 kleszczy. Teraz dochodzi do siebie. 

|Jest odrobaczony i zabezpieczony przeciwko kleszczom i pchłom. Okazuje się, że to młody, radosny psiak, niezwykle zrównoważony i ufający człowiekowi.
Wszystkie zabiegi znosi z niezwykłą cierpliwością, zachowuje czystość. Muskat jest wpatrzony w człowieka, kocha pieszczoty, pięknie chodzi na smyczy, szybko uczy się nowych komend i lubi zabawę. To bardzo uległy psiak, nie jest typem dominanta, bez problemu dogaduje się z innymi psami.

Niestety, pomimo ogłoszeń,  do tej pory nie ma żadnego odzewu ze strony właściciela czy sygnału, że komuś taki pies zaginął.

W związku z tym jest całkiem możliwe, że Muskat stał się ofiarą wakacyjnego wyjazdu i szukamy mu nowej rodziny. Tylko dobrych, kochających ludzi, którzy zechcą poświęcić mu czas i ofiarować ciepły kąt, w zamian za bezgraniczną psią miłość i wdzięczność.

Nie nadaje się do kojca ani na łańcuch!

Osobom z okolic Żywca, tymczasowa opiekunka psiaka, oferuję bezpłatną pomoc w szkoleniu.

Muskat będzie wdzięczny za udostępnianie wiadomości o nim :)

Powstało wydarzenie na Facebooku, gdzie znajdziecie wszelkie informacje o piesku TUTAJ.

Kontakt do tymczasowej opiekunki Muskata: 
505 091 592
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)