poniedziałek, 24 lipca 2017

VI Rodzinny Festyn Sportowy za nami...W sobotę, 15 lipca w Lipowej było wyjątkowo wesoło, sportowo i tanecznie. Wszystko z okazji zorganizowanego przez zarząd LKS Skrzyczne Lipowa Rodzinnego Festynu Sportowego. 

Szósta edycja pikniku rozpoczęła się o godz. 10.00 turniejem piłki nożnej "Dzikich Drużyn".
Z kolei obok na boisku najmłodsi piłkarze klubu stoczyli mecz z drużyną z Żywca.
Tego dnia pogoda nie zapowiadała się obiecująco. Po słonecznych dniach, sobota obfitowała w pochmurną aurę. Momentami nawet pokropił deszcz, jednak te zawirowania nie odstraszyły kibiców. Po południu pogoda zrobiła się łaskawa, momentami wychodziło nawet Słońce...

Podczas festynu chętne osoby mogły zapisać się do drużyny LKS Skrzyczne Lipowa.

W miarę trwania pikniku pojawiało się coraz więcej ludzi.
 


Na najmłodszych czekało mnóstwo atrakcji. Przede wszystkim ciekawe zawody sportowe.

 O tym, że warto brać w nich udział wiedzą wszystkie dzieciaki, wszak czekają nagrody. Dodamy SUPER nagrody! Radość na twarzach zwycięzców mówi sama za siebie...


Była także zjeżdżalnia, na której najmłodsi mogli dać upust swojej fantazji ... zjazdy na plecach, na brzuchu, bokiem, tyłem...


Tradycyjnie, czekał punkt spełniania marzeń, w którym dobra wróżka, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przemieniała najmłodszych w bajkowe postaci. Dla miłośników siatkówki przygotowano turniej ...
Emocji było równie dużo, co na boisku piłkarskim ... 
 


Niezwykle wyczekiwany i lubiany konkurs rzutów karnych, każdego roku gromadzi sporo, zarówno startujących, jak i oglądających.Po emocjonujących strzałach wyłoniono zwycięzcę, który otrzymał podwójną vipowską wejściówkę na mecz Piasta Gliwice. Gratulujemy Mistrzowi Rzutów Karnych!
Poza tym puchary wręczono  najlepszym drużynom zarówno w piłce nożnej, jak i siatkówce.

Tym razem, przygotowano także konkurs rzutów karnych dla najmłodszych. Tutaj rywalizacja była równie zacięta co u dorosłych. No Kochani, coś czujemy że rosną nam następcy Błaszczykowskiego :)Jak zabawa, to i wiadomo, głód doskwiera. Dla wszystkich miłośników dobrego jedzenia przygotowano  smakowite karczki, ziemniaczki, kiełbaski, ulubione przez najmłodszych frytki, a także zimne napoje.


Podczas festynu można było także zakupić cegiełki, które brały udział w losowaniu wyjątkowo cennych nagród. Całkowity dochód przeznaczony został na działalność LKS Skrzyczne Lipowa.
 Wieczorem zorganizowano "rodzinne skoki w workach" ... Konkurencja na pozór bardzo prosta, ale wcale tak nie jest. Tutaj trzeba było wykazać się doskonałą sprawnością, szybkością i świetną koordynacją.  Brawo dla dzieci  i dorosłych.
Po całodziennych sportowych atrakcjach, czas na szaleństwa na parkiecie  :) Przy najpopularniejszych utworach disco, zabawa trwała do białego rana.
I tak szósta edycja Rodzinnego Festynu Sportowego za nami. Jak zawsze było wspaniale ... radośnie, sportowo i przede wszystkim RODZINNIE.


 Gratulujemy organizatorom i zapraszamy do galerii, gdzie czekają na Was fotki z pikniku KLIKNIJ.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)