wtorek, 28 maja 2013

Zapraszamy na festyny do Słotwiny,Twardorzeczki, Leśnej i Lipowej :)


Zapowiada się imprezowa końcówka tygodnia ...


Już w ten czwartek 30 maja  zapraszamy na festyn sportowo-rodzinny do Słotwiny. Impreza rozpocznie się o godz. 13.30 serią meczy na stadionie LKS.
Organizatorzy  przewidzieli  zawody i liczne atrakcje dla dzieci i młodzieży. Będzie grill, obficie zaopatrzony bufet oraz zabawa taneczna do białego rana.

Z kolei w sobotę  1 czerwca  do wyboru mamy dwie imprezy.


 

Przy szkole w Twardorzeczce  odbędzie się Dzień Dziecka. Impreza rozpocznie się o godzinie 13.00. Organizatorzy szykują świetną zabawę zarówno dla małych jak i dużych. 


 W tym dniu Dzień Dziecka  odbędzie się również  na stadionie LKS w Leśnej.  Zaplanowano moc atrakcji i niespodzianek. Organizatorzy zapewniają, że nikt nie będzie się nudził.

Na kolejny festyn w tym tygodniu   zapraszamy w niedzielę 2 czerwca do Lipowej.  Impreza rozpocznie się o godz. 13.00 na placu w centrum miejscowości. Będzie to Bezalkoholowe spotkanie z okazji Dnia Dziecka zorganizowane  przez Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w Lipowej. Patronat nad festynem objął ks. Jan Kudłacik-Proboszcz Parafii w Lipowej. 

Wystąpią uczniowie z Lipowej i Słotwiny. Organizatorzy zapewniają fantastyczne gry i zabawy, 
a wieczorem muzykę na żywo i wspólną zabawę.

ZAPRASZAMY !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)