poniedziałek, 22 grudnia 2014

Jasełka w SP Lipowa ...


Święta tuż tuż ... 
W minionym tygodniu w naszych szkołach organizowane były klasowe wigilie i szkolne jasełka.


Jedno z takich przedstawień odbyło się w Szkole Podstawowej w Lipowej.  Próby pod kierunkiem pań nauczycielek Anny Jakubiec, Anety Kufel i Anny Jakubiec trwały od kilkunastu dni. 
Aż w końcu przed aktorami nastąpił ten najważniejszy dzień, dzień występu przed publicznością.  


W czwartkowe popołudnie, 18 grudnia  na sali gimnastycznej zebrali się rodzice, babcie i  dziadkowie.W rolę aktorów wcielili się uczniowie klas czwartych, którzy w pięknych strojach wyglądali po prostu wspaniale.
  Z przejęciem  recytowali wierszyki, śpiewali kolędy i pastorałki.  Zaprezentowali również piękny pokaz gry na dzwonkach. 


Po przedstawieniu  dyrektor szkoły Janusz Caputa  podziękował uczniom i nauczycielkom za przygotowanie Jasełek  i złożył wszystkim  życzenia świąteczne. 

Głos zabrał również obecny na przedstawieniu Wójt Gminy Lipowa Jan Góra, który pogratulował dzieciom talentu i życzył wszystkim zdrowych i wesołych świąt.  Na koniec dzieci otrzymały torbę słodkości z rąk Przewodniczącego Rady Gminy Andrzeja Bindy. KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

 Ręcznie robione kartki, stroiki i dekoracje bożonarodzeniowe - to wszystko można było nabyć tuż po występie.  


W piątek czwartoklasiści zaprezentowali jasełka dla uczniów całej szkoły oraz nauczycieli.

WIĘCEJ ZDJĘĆ - KLIKNIJ1 komentarz:

  1. Ta dziewczynka przebrana za aniołka co ma włosy do kolan to wygląda jak prawdziwy Anioł :)

    OdpowiedzUsuń

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)